BLOG 

Vyhoření

18.04.2024

Beru kávu, vypínám mobil a oznamuju kolegyni, že na chvíli "neexistuju". Sedím ve své tvořivé poloze - tureckém sedu. Pracovní stůl mám přeplněný až po bradu rozpracovanými věcmi a pár nápoji. Tak tohle je moje tvůrčí pracovní prostředí pro tento článek, který Ti chci věnovat.

Sedím na lavičce, spokojeně se dívám na směs růžových tónů tulipánů na mé zahradě, houpu nohama a přemýšlím, kolik práce kolem domu mě čeká. Jsem skoro 30letá žena, sama na jeden statek, sama na dva businessy, v základu velmi spokojená s tím, co žiju.

Ano, můžete vyrazit na nejbližší kliniku estetické medicíny a za své uspořené peníze si nechat aplikovat elixír mládí. Než se tam vydáte, zkuste pár malých triků, které vám uberou pár let a vyhladí vrásky. Nebudete to bolet, ba naopak, budete si je užívat.

Jeden týden se těšíme z přenádherné pleti a s chutí se oblékneme do barev. V práci chrlíme jeden nápad za druhým, ale dokončovat nám nejde. Další týden uklízíme jak zběsilé a pak bychom nejraději prospaly celý den.

Holky! Ženy! Dívky! Vytáhněte trendy sametové šaty, obujte třpytivé botky a nadechněte to! Je to tady! Vánoce roku 2017. Ááááách!

Odjíždím od Tvého tepla, které se tak přirozeně stává součástí mých hezkých dnů a zároveň poprvé utíkám před nepochopením mezi námi. Ačkoliv hodně důvěřuji upřímné společné konverzaci, rozhodla jsem se Ti napsat dopis.

Já a Dior

01.01.2016

Vždy mě velmi zaujme, když má některá z mých kamarádek novou lásku. Zvlášť když se zamilují do toho stejného jako já. A to se stalo nedávno.