Úvodní video je vzpomínka na tanečnici nevěstu Deny z dílny Primetime. A je to maličky důkaz, že náš makeup je na plakající nevěsty vážně zvyklý. Pohodlně se usaď, zde najdeš spousty informací. Jen roluj dáááál... to nejlepší jako vždy "až na konec".

Svatební líčení / účes

 Současně s rezervací termínu uveďte prosím také adresu příprav, hodinu, kdy máte být propuštěna z mé péče(ne čas obřadu!) a název balíčku, který jste zvolila. Na výběr máte z balíčků KLASIK a ONLY FOR YOU.

Hlavním rozdílem mezi těmito balíčky je načasování péče.

Pokud objednáte balíček ONLY FOR YOU, máte jistotu, že vaše příprava proběhne těsně před obřadem nebo v předem domluveném čase, který vám vyhovuje. Že Vás nemusí trápit nerozhodné svatebčanky či nejistota, kde budou přípravy aj. Pozor, tento balíček zahrnuje pouze péči před obřadem, nikoliv přítomnost vizážistky po obřadu ani po celý den obřadu.

Pokud objednáte balíček KLASIK, sdělíme vám hodinu, kdy začneme s přípravou. Tuto informaci dostanete nejdříve měsíc před svatbou. Důvodem je to, že na jeden den se objednává více nevěst; první z nich již na šestou hodinu ranní. Nemusíte se ovšem bát, že líčení nevydrží až do obřadu. Vše je dělané tak, aby jste byla líbivá i na půlnoční překvápko. A zároveň nám věřte, že máme za sebou mnoho nevěst, které s námi vstávaly i ve tři ráno a bůhví, zda to dělá kouzlo okamžiku, ale nakonec každá byla ráda za svou ranní meditační chvilku s námi před nájezdem příbuzných. (Dobře, jedna nebyla. Ale ta se za 2měsíce rozváděla, takže jí nepočítáme...)

Balíček KLASIK:

Tento balíček je vhodný pro nevěsty, které chtějí maximální kvalitu, a nenechají se přitom znepokojit tím, že příprava neproběhne těsně před obřadem. Vždyť i tak je možné si čas pro sebe ve svatební den naplno užít. Trvanlivost líčení i účesu garantujeme.

4 000,- Airbrush makeup nebo účes včetně jedné zkoušky

6 000,- Airbrush makeup i účes včetně jedné zkoušky

Balíček KLASIK zahrnuje:

 • zkoušku svatební vizáže

 • vypůjčení příčesků do vlasů (+ vratná záloha)

 • jednorázové řasy vyskládané dle ideálního tvaru přesně pro vaše oči

 • česání včetně univerzálních podložek do vlasů zdarma

 • vizáž ve svatební den

 • make-up tvořený AIRBRUSHEM!

Líčení metodou AIRBRUSH je mnohem trvanlivější a přirozenější, protože dociluje velmi jemných přechodů. Jinou variantu nalíčení volím pouze tehdy, je-li pro vás vhodnější než AIRBRUSH.

Doličování dalších svatebčanů provádíme za sníženou cenu 900,- (1500,- s účesem). Jejich počet je však omezený a ujasníme si ho až na svatební zkoušce podle počtu dalších nevěst, které připravujeme v tentýž den.

Časová náročnost 35/65min.

Vizáž pro ženicha 500,-

Další svatební zkouška je za poplatek 1500,- (Cena je nižší, protože připravuji běžně více než jednu nevěstu za den, a ne vždy je reálné vás připravit těsně před obřadem).

SLEVA na permanentní řasy včetně individuálního designu oka, kombinace zatočení i barevnosti řas dle přání, od přirozeného po dramatický vzhled: 3200,- (nový set + 1x doplnění před svatbou). Běžná cena činí celkem 4700,-

Upozornění: Balíček KLASIK je cenově zvýhodněný z toho důvodu, že do měsíce před termínem vaší svatby se může objednat i jiná nevěsta. Znamená to, že maximálně měsíc před obřadem budete vědět, v kolik hodin Vás v den D připravíme. S líčením první nevěsty začínáme v šest hodin ráno. Pokud je to možné, přednost mívá vždy nevěsta, která se na termín přihlásila jako první.

Cestovné je 10 Kč/km.

Balíček ONLY FOR YOU:

Tento balíček je ideální pro nevěsty, které vyžadují maximální komfort a chtějí minimalizovat stres ve svatební den. Také se vyplatí nevěstám s nejméně dvěma svatebčankami, které si přejí účes i líčení.

9 900,- ONLY FOR YOU

Balíček ONLY FOR YOU zahrnuje:

 • Online konzultace při rozhodování se o šatech, barevnosti kytice aj. (není to jen o postavě, ale i o barvách, stylu svatby, atmosféře místa i vaší osobnosti)

 • Jedna kompletní svatební vizáž pro svatebčanku ZDARMA

 • Svatební zkouška, případně ještě jedna zcela ZDARMA,

 • Jednorázové řasy vyskládané dle ideálního individuálního tvaru pro vaše oči, v případě potřeby lepené odspodu (náročnější, ale zcela neviditelná technika)

 • AIRBRUSH makeup, který je mnohem trvanlivější a přirozenější, protože dociluje velmi jemných přechodů. Jinou variantu nalíčení volím pouze tehdy, je-li pro vás vhodnější než AIRBRUSH. Lze využít možnosti zcela voděodolného maskérského makeupu)

 • Pánský neviditelný makeup pro ženicha ZDARMA (Není nad dokonalé nevěsty a na fotkách upocené, červené ženichy, chich :-) )

 • Svatební účes včetně podložek a výplní na míru vašim potřebám ZDARMA

 • Jistota přípravy přesně na čas dle vašeho plánu i v případě náhlé změny, možnost sloučit svatební přípravy s rituálem pro nevěstu (Bestseller, který nabízím po dlouhodobém studiu jako jediná vizážistka v ČR)

 • Navatičkování květin do vlasů a ošetření sprejem proti vadnutí (účes i ozdoby jsou složeny do kompozice dle vašich rysů, nikoliv účes dle ozdoby)

 • Masáž hlavy a šíje před svatební vizáží

 • Klid s v rodiném šílenství. Máte-li bláznivé příbuzné, kteří ještě den před svatbou nevědí, zda chtějí vizáž či ne, stres už Vám to dělat nemusí. Anděla je tu tento den jen pro Vás.

 • Zakrytí tetování do rozměru 10x10cm ZDARMA

K balíčkuONLY FOR YOU je možné dokoupit AIRBRUSH tetování jako zábavu pro svatební hosty; tetování provádí Anděla. Výhodou služby je to, že hosty má zabavené a svou vizážistu po ruce i během odpoledne (lze spojit také s přelíčením do druhých šatů).

Doličování dalších svatebčanů je za sníženou cenu 700,- (1000,- s účesem) časová náročnost 35/70 min

SLEVA na permanentní řasy včetně individuálního designu oka, kombinace zatočení i barevnosti řas dle přání od přirozeného po dramatický vzhled: 2200,- (nový set + 1x doplnění před svatbou). Klasická cena je 4700,-.

Cestovné do 150 km od Mladé Boleslavi ZDARMA (jedná se o cestu tam a zpět - jedna cesta 75 km, delší cesty dle individuální domluvy)!

Tento balíček zahrnuje pouze péči před obřadem, nikoliv přítomnost vizážistky po obřadu nebo po celý den obřadu. Výjimkou je případ, kdy si dokoupíte službu tetování AIRBRUSH.

Balíček ONLY FOR YOU je dostupný pouze pro nevěstu, která se na daný den objednala jako první. 

Nepotřebuješ už koukat dál?

— Svatební kontakt —

Pokud se potřebujete na cokoli zeptat, rezervovat termín a nebo uklidnit planoucí emoceNa všechny Vaše dotazy, rezervace a vše potřebné okolo Vaší svatby s Vámi ráda probere naše nejúúžasnější asistentka 

Kristina Halířová

Telefon: 777 013 914

E-mail: Halirovak@gmail.com  

Slevy

PRODLOUŽENÍ ŘAS: Nevěsty se často rozhodnou pro permanentní prodloužené řasy, které doporučuji i já. Máte jistotu, že si na svatbě můžete dosyta zaplakat a odjet krásná na svatební cestu, kde se po ránu můžete věnovat jen líbánkám, a nikoliv líčení... Pokud byste o ně měla zájem, dostáváte ode mě jako součást svatebního balíčku první set řas za sníženou cenu 1 500,- (klasická cena 1 500-2 800,- dle techniky)

Pro nevěsty, které mají rovné vlastní řasy, nabízíme pro větší komfort líčení a úpravy službu Filler za 700 Kč. (No vlastně na kolenou prosíme, protože výsledek makeupu je vážně o level jinde!)

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK: Svatební rituál pro nevěstu. Možnost opustit staré vztahy či obavy, naladit se na atmosféru dne, ucítit sama sebe a zklidnit se, možnost vnímat spojení s vaším náboženstvím, prožít něco opravdu ženského, opravdu krásného v kruhu vašich milovaných přítelkyň, maminek, sester. Možnost masáže, malby posvátných symbolů, výroba svatebního vonného oleje, svatebního dopisu, talismanů manželství, šperků aj.. To vše umožňuje vstup do svatebních šatů v plném naladění na okamžik a další... Rituál je zcela na míru a není možný bez předchozí konzultace. Vyžaduje oddělenou místnost a alespoň hodinu času, ideálně těsně před cestou k oltáři. Cena je již od 2 500,- (cenu zvyšuje pouze množství materiálu).

ZÁBAVA PRO HOSTY: Díky spolupráci s party-airbrush.cz Vám můžeme nabídnout slevu na tyto Bestseller služby! V případě balíčku ONLY FOR YOU můžeme domluvit, že jako tatér budu nevěstě k dispozici i po obřadu. AIRBRUSH TETOVÁNÍ hennou je nejen atrakce pro hosty, ale také upomínka na svatební den. Trvanlivost je zhruba čtyři umytí, vzory vytvoříme dle vašeho přání; máte možnost i vlastních motivů. Během akce vzniká spousta vtipných fotek a situací a hosté si ze svatby odnáší malé znamení.  

Přála by sis krom péče a krásy i být pro mě "někdo víc"...?

Jak svatby vnímáme...

Svatby jako přechodový rituál 

Svatby jsou přechodový rituál. Významný moment, kdy se žena rozhodne dospět do své největší krásy, něhy a moudrosti.

Mým přáním je svou moderní prací navazovat na prastaré tradice zdobení nevěsty. Tenkrát to byly masáže, malování posvátných symbolů na tělo, péče o dívku v kruhu nejbližších žen. Ty jí mezitím dávaly rady do života, vyprávěly příběhy a provázely nevěstu celým procesem z role dcery do role manželky. Citlivé ženy se mnou mohou touto cestou projít vědomě při samotných přípravách anebo pomocí rituálu pro nevěstu, který také pořádám. Více se o tom můžete dozvědět v knize Novodobé ženské rituály, kde o své práci píšu a nebo zde na stránkách či dotazem na mě.

Líčení vytvořím takové, abyste se v něm cítila dobře. Záleží jen na Vás, zda chcete výrazné nebo jemné líčení. Pro mě zůstává nutnost zapracovat a správně kombinovat přípravky, mění se pouze barevnost a intenzita. I jemné líčení vyžaduje dlouhou výdrž a musí působit dobře jak naživo, tak na Vašich svatebních fotografiích. Ideální kombinaci spolu promyslíme na zkoušce. Abyste byla spokojená, potřebuji od Vás trpělivost a ochotu hledat Vaši svatební tvář. Často rozhodují milimetry. Totéž samozřejmě platí i pro účes, kde velmi ráda vycházím z přirozených vlastností vlasů a aktuální kondice. Pomoci případně mohou příčesy, ozdoby, živé květiny...

Svoji práci odvádím podle mého nejlepšího vědomí a svědomí, už pro mou vlastní radost a spokojenost. Chci, aby mě práce motivovala k dalším výzvám, a chci si stát za svými výsledky. Jak vážně beru Vaše prosby a nápady, tak zároveň věřím, že prioritou je odlehčená atmosféra a pozitivní emoce.

Pro představu mého rukopisu si prohlídněte galerii obrázků. Děkuji za možnost zveřejnění svým milým nevěstám. 

Podívejte se na fotky ze svatebního líčení a rituálů

— Ohlasy mých nevěst —

Co mi po svých svatbách vzkazují (nejen) nevěsty, které jsem líčila

Anna Kopková

Nevěsta 2020

„S Andělou jsem jako fotografka již měla možnost spolupracovat na módních přehlídkách, kde jsem fotila, takže jsem ji při práci zažila a věděla jsem, že to je osoba, kterou na svůj svatební den prostě chci. Svůj svatební den a celou mojí svatební vizáž jsem totiž plánovala velmi netradičně a věděla jsem, že ona to nejen pochopí, ale i to svými nápady podpoří a došperkuje. Jednak její vizuální tvorba je spíše výtvarným dílem, než pouhým líčením a druhak proto, že s ní je legrace a sálá z ní optimismus. Věděla jsem, že pokud by se stalo, že by na mne přišla svatební nervozita, tak to je baba, které mne z toho svým humorem a bezprostředností vytáhne. Zároveň ten ne zrovna rozsáhlý časový prostor, který jsem ji na sebe poskytla si dokázala výborně zkoordinovat, i když organizační svatební šrumec kolem mne neskutečně gradoval. Jsem ráda, že to byla ona, kdo mě tak skvěle připravil. Takže Adél díky moc :)"

Monika

Nevěsta 2020

Anděl je milá sympatická duše s velkým nadáním! Upravila mě na svatební den tak, že jsem se cítila opravdu krásná! (i manžel byl paf :-D) Líčení vydrželo až do druhého dne do rána i přesto, že během obřadu jsem uronila ne jednu slzu :-)
Stejně tak příjemná je její asistentka Kristina. Děkuji vám, jste bezva tým!

Pavlína Malá

Nevěsta 2020

Chtěla bych poděkovat Andělce za krásné a přirozené líčení ve kterém jsem se cítila krásně a příjemně, rovněž tak za účes. Všichni říkají, že jsem byla jako víla, což vlastně byl i tak trochu cíl :) Moc děkuji i Vám za veškerou komunikaci :) Tvoříte skvělý a sympatický tým :)

Eva Svobodová

Nevěsta 2020

Kolem svatby je spousty stresu - výběr šatů, prstýnků, místa, hudby, atd. ... U Andělky ale žádný stres nebyl - její práci znám a šla jsem na jistotu. A udělala jsem dobře. To, že má kouzelné ruce a vykouzlí z Vás princeznu, je talent, který jí nikdo nezapře. Kromě toho si ale jak zkoušku tak i samotné "ostré" líčení neuvěřitelně užijete - spadne z Vás stres a necháte se unášet její dobrou náladou a optimismem. Patří k lidem, díky kterým jsem si svatbu opravdu užila a moc jí za to děkuji.
Mějte se krásně,

Gabriela Neuvirtová (Mikešová)

Nevěsta 2020

Byla jsem maximálně spokojená se svatebním líčením i účesem, které mi Andělka vytvořila. Cením si jejího profesionálního a zároveň lidského přístupu. Líčení byl bezchybný a přesně podle mých představ. Účes byl dokonalý a všichni ho moc chválili. Nejraději bych všechny fotky měla zezadu, aby byl účes vidět na všech fotkách:) Mohu ji jen doporučit:)Moc děkuji za Vaše služby. Byla to super spolupráce a budu Andělku všude chválit a doporučovat.)

Petra Vocásková

Nevěsta 2020

Éterická duše, myslí divoženka, profesionální oko, přesná ruka a hlas, který by uklidnil i hysterickou surikatu, to je pro mě Andělka. Věděla jsem, že na svatbu mě musí líčit ona, protože její um umí podtrhnout krásu každé ženy aniž by měla na obličeji tunu make-upu a toho si cením - líčení i účes vydržely až do ranních divoce protančených hodin.

Tereza Hrubcová

Nevěsta 2020

Andělko, ještě jednou moc děkuju za vše!! Účes i make-up vydržel až do konce a pro mnoho lidí jsem byla prý nejkrásnější nevěstou, kterou kdy viděli. No a rituál... co k tomu říct, obrovský dík!! Moc mi pomohl pustit určité napětí a nervozitu a na obřad jsem se vyloženě těšila! Bylo to boží, a to i díky tobě :) myslím, že by to měla být povinnost pro všechny nevěsty!! Moc děkuji za vše a snad někdy naviděnou :)

Daniela Krasnická (Pokorná)

Nevěsta 2020

"Andělka má volno 8.8." Pro mě, ta nejlepší a nejdůležitější svatební zpráva. Svět se nezhroutil, naopak. V divokých svatebních přípravách to bylo jediné, co mě drželo nad vodou. Obrovský talent, osobitost, profesionalita, duše. Věděla jsem, že se bude kouzlit. Očekávání ale naprosto předčila realita. Líčení a účes byly nádherné. I přes obrovské vedro vše krásně drželo. Škoda, že ne napořád. Byl to moc příjemný zážitek se s Andělkou potkat. Moc děkuji. Náš den byl díky tomu jedinečný. 

Kateřina Benčová

Nevěsta 2020

Andělka mě již líčila a česala před pěti lety na svatbě mého bratra a byla jsem naprosto nadšená z výsledku. Vzhledem k tomu, že jsme ani neměly zkoušku a styling byl naprosto perfektní, tak jsem od té doby věděla, že až se budu jednou vdávat, tak chci, aby se o mě postarala Andělka. Po zásnubách jsem si hned zarezervovala Andělku, balíček Only for you, protože jsem věděla, že budu chtít dopřát péči i svým družičkám, svědkyni a mamince. Zkouška proběhla skvěle, Andělka mi poradila a vymyslela nádherný účes, kam zakomponovala komplikovanou sponu. Moc děkuji Andělce, že zvládla sama nalíčit, učesat všechny dámy a ještě upravit ženicha. Já jsem byla naprosto nadšená, i z toho, jak to slušelo všem ostatním, samozřejmě make-up i vlasy vydržely až do ranních hodin. Andělka umí dokonale vystihnout přednosti vašeho obličeje a celý den jsem se cítila skvěle. Jsem moc ráda, že jsem se nemusela stresovat s tím, jestli dopadne dobře make-up, účes, protože jsem Andělce plně důvěřovala. Moc děkuju a věřím, že jsme se neviděly naposledy.

Kristýna

Nevěsta 2016

Milá Andělko,
chtěla bych vám ze srdci ještě jednou poděkovat za krásné líčení a účes, který jste mi vykouzlila na svatbu. Bylo to přirozené, rafinované a okouzlující, jak jsem si vysnila. Cítila jsem se skvěle a naprosto jsem splynula s jizerskou přírodou. Vše vydrželo perfektně až do ranních hodin. Jste kouzelnice, máte obrovský talent!
Těším se na další příležitost nechat se od vás zkrásnět!
Celý den byl báječný a utekl hrozně rychle. Užili jsme si trochu adrenalinu, když se nám ztratila farářka a bloudila po jiných jizerských chatách. Naštěstí jsme ji našli, obřad se o hodinu opozdil, což vlastně nevadilo ale hlavně jsme to stihli jsme těsně než začalo sněžit :)
Přeji zástupy spokojených zákaznic (-ků), ať se vám daří!
Zdraví, Kristýna

Radka Trnková

Nevěsta 2016

"Krásný večer, Andělo, chtěla bych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za to, že jste pomohla udělat náš svatební den krásnějším a pohodovějším. Ve stylingu od Vás jsem se celý den i noc cítila skvěle, uvolněně a táááák přirozeně. Krásnější účes jsem asi nikdy neměla. I díky Vám jsme měli svatbu jako z pohádky. Jste úžasná a patří Vám mé obrovské DÍKY!!!!!! Věřím, že bude zase někdy příležitost potkat se. Ať se Vám vše jen a jen daří."

Pavla Randýsková

nevěsta 2015

"Dobrý den Andělko, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za skvělé nalíčení, které mi vydrželo celý parný den. Jste úžasná, všude Vás chválím jak to jen jde, jste takový Anděl krásy! Přeji Vám mnoho úspěchů jak v soukromém tak i v pracovním životě. Mějte se krásně:-)"

Tomáš Hofman

Ženich 2016

"Ahoj Adélko, jen Ti chci poděkovat za nalíčení mojí nevěsty, vypadala kouzelně :-) Opravdu byla moc krásná, jsi šikulka! Moc díky

Chcete si rezervovat termín?

— Svatební rituál —

Jako doplňkovou a jedinečnou službu nabízím svatební rituály. Prošla jsem jejich ročním výcvikem. Svatební rituál je prožitkový večer (nebo svatební ráno) vymezený pro nevěstu a okruh jejích blízkých žen. Pomáhá jí přijmout novou roli manželky a opustit vše "staré" (strachy, vztahy, vzorce chování a jiné). Může být koncipován na míru v souladu s nevěstiným náboženstvím nebo jen jako mystický zážitek. Při něm pocítí nevěsta podporu svých žen, vytvoří si svůj manželský talisman, bude rozmazlována, dostane dary, masáž, meditaci aj. dle konkrétní domluvy.

Cena rituálu je dle složitosti od 2tis. do cca 5tis. Odvíjí se podle žádaných rekvizit, jídla, olejů, svíček atd. Vše potřebné si však nevěsta může sehnat sama a bude účtováno jen základní lektorné.

— Ohlasy mých nevěst —

Co mi po svých svatbách vzkazují (nejen) nevěsty, které jsem líčila

Zuzana

Svědkyně nevěsty 2016

"Milá Andělo, Vy jste prostě anděl se zlatýma rukama (ale to není asi moc originální, předpokládám, že Vám to říká snad každý :c) V sobotu jste z Mácy dotvořila krásnou a úžasnou nevěstu, ze mě pak důstojnou svědkyni, které účes i líčení přežilo jak vedro, tak ročního loupežníka :c) Ale chci říct něco jiného - víc než to, co pak bylo celý den na nás vidět, si cením toho, co jsem si od Vás odnesla z příprav. Pocity klidu, pohody, tajemna, těšení se na věci příští, zamyšlení se nad tím, co dělá šťastné manželství a partnerství. Na vlastní oči jsem viděla, jak to s lidmi umíte - jste skvělá :c) Díky za pohodový start, ze kterého jedu ještě dnes. Je vzácné potkat člověka, jako jste Vy. Mějte se krásně a ať se Vám daří :c)"

Martina Krestešová

Nevěsta 2015

"Krásný den, Andělko! Tak jsem obdržela první fotečky ze našeho svatebního dne a padám úžasem. Zasílám ty, kde je vidět Vaše precizní líčení a účes :) Zatím jsem obdržela jen pár kousků a moc se těšíme na další. Jsem moc ráda, že jste tento den se mnou strávila právě Vy, bylo tak postaráno o bezvadnou atmosféru! Také se moc těším na další příležitost, kdy byste mě mohla zase načesat a udělat ze mně krásku :) Až taková nastane, oslovím určitě Vás! Mějte se krásně, Martina" 

Jsme první, kdo tuto skvělou atrakci nabízí, obraťte se na nás s případnými dotazy.

— Co je svatební AirBrush tetování —

Zabavte své hosty stylovou novinkou!

Jedná se o tetování tekutou hennou za pomoci airbrushe. Vydrží cca 3-6 umytí (dle míry pocení kůže a otěru). Úžasná atrakce na dětské narozeniny, propagaci firmy, závody, přehlídky, akce či jako upomínka svatebního den pro Vaše přátele. Možnost výroby šablony na přání, nutno se však domluvit cca 2-3 týdny předem (záleží na vytíženosti tiskárny a Vašem návrhu). Cena navíc za návrh je od 350,- Ceny od 2,5 - 7tis. /den (záleží na množství používaných šablon, počtu tatérů a předpokládané účasti)

— Před zkouškou —

Prvním naším kontaktem je ověření dostupnosti termínu:

PROSÍM O ZASLÁNÍ EMAILU, KDE JE V PŘEDMĚTU UVEDENO VAŠE JMÉNO, DATUM A MÍSTO PŘÍPRAV NA SVATBU. Např.: Barbora Vdavkůchtivá, 17. 5. 2017, Dejvice. Email zašlete na: Halirovak@gmail.com, případně zde přes kontaktní formulář. I tam však nezapomeňte zdůraznit tyto informace. Ideálně i čas v kolik hodin chcete být připravená a zda odhadujete zájem nějakých dalších svatebčanů, ženicha či jiné.

Po rezervaci termínu mi e-mailem zašlete fotografii Vás, svatebních šatů, kytice a inspirační fotky líčení a make-upu, které mi napoví o Vás a Vašem vkusu. Také přesné místo a čas, kdy/kde máte být připravená. Dopředu si promyslete, jakou tvář ve svatební den chcete ukázat. Chcete být romantická, lehce provokativní, dramatická, vášnivá, jemná, přirozená? Ideálně se pobavíme i o Vašem partnerovi, abychom Vaším vzhledem podpořili celkovou vizuální harmonii mezi Vámi. Prosím poptejte se, kdo cca bude další chtít nalíčit a učesat. Počtu se nebojte, mám šikovné studentky.

Na zkoušku přijďte prosím nenalíčená a s čerstvě umytými vlasy (ráno). Zkouška probíhá u nás na statku Březinka 29, Bělá p. Bezdězem. Moc doporučuji si zkoušku spojit s výletem po místním okolí.

Po domluvě je možná zkouška i v Praze za příplatek 700,-

Před zkouškou si, prosím, níže stáhněte dotazník a vyplněný mi pošlete zpět na email.

DOTAZNÍK KE STAŽENÍ

TIPY PŘED SVATBOU

 • Nestříhejte příliš vlasy, opatrně s hodně sestříhanými střihy.
 • Pleť dostaňte do top kondice. Můžu měnit barevnost Vaší pleti, ne však její strukturu.
 • Vlasy silně hydratujte. Hodně poškozeným vlasům doporučuji kůry Olaplex (vždy s hydratací).
 • Opatrně na stres. To čeho nevěsty po svatbě litují, je právě zbytečné trápení před svatebním dnem.
 • Zůstaňte klidná pokud před svatbou gradují strachy, pochybnosti a konflikty (třeba i v rodině). Je to zcela normální jev. Doporučuji co nejvíce toho vyřešit a "opustit" ještě před svatbou. Popřípadě doporučuji svatební rituál pro nevěstu.
 • Smiřte se s tím, že perfektní pro všechny prostě nebudete. Je to svatba Vás a Vašeho snoubence. Nesnažte se za každou cenu všechny uspokojit.
 • Zapojte láskyplně partnera do příprav, ať se ze svatby nestane jen Váš den. Chcete přece, aby ten slib byl důležitý i pro něj, ne? 

— Ohlasy mých nevěst —

Co mi po svých svatbách vzkazují (nejen) nevěsty, které jsem líčila

Tereza Provazníková

Nevěsta 2016

Jsem moc ráda, že jsem si Vás vybrala vážím si Vaší práce. Přikládám alespoň pár fotografií. 

Ještě jednou moc děkuji a i za moji maminku, sestru a kamarádku. Všechny jsme byly naprosto spokojeni! " 


Nevěsta

"Milá Andělko, moc ráda bych Vám poděkovala za Vaše andělské líčení a účesy. Jen díky Vám jsem si připadala opravdu krásně a i přes velké teplo a spousty emocí vše vydrželo až úplně do konce, kdy ve 4 ráno jsme odpadli unavení a šťastní."