Chcete se cítit jako krásná, dospělá a sebevědomá žena?

— Svatby jako přechodový rituál —

Svatby jsou přechodový rituál. Významný moment, kdy se žena rozhodne dospět do své největší krásy, něhy a moudrosti.

Mým přáním je svou moderní prací navazovat na prastaré tradice zdobení nevěsty. Tenkrát to byly masáže, malování posvátných symbolů na tělo, péče o dívku v kruhu nejbližších žen. Ty jí mezitím dávaly rady do života, vyprávěly příběhy a provázely nevěstu celým procesem z role dcery do role manželky. Citlivé ženy se mnou mohou touto cestou projít vědomě při samotných přípravách anebo pomocí rituálu pro nevěstu, který také pořádám. Více se o tom můžete dozvědět v knize Novodobé ženské rituály, kde o své práci píšu a nebo zde na stránkách či dotazem na mě.

Svatební vizáž

Každý rok doprovodím na této křehké cestě za vírou v lásku, okolo 70 nevěst. Prosím Vás tedy o velmi včasné rezervování termínu.

Líčení vytvořím takové, abyste se v něm cítila dobře. Záleží jen na Vás, zda chcete výrazné nebo jemné líčení. Pro mě zůstává nutnost zapracovat a správně kombinovat přípravky, mění se pouze barevnost a intenzita. I jemné líčení vyžaduje dlouhou výdrž a musí působit dobře jak naživo, tak na Vašich svatebních fotografiích. Ideální kombinaci spolu promyslíme na zkoušce. Abyste byla spokojená, potřebuji od Vás trpělivost a ochotu hledat Vaši svatební tvář. Často rozhodují milimetry. Totéž samozřejmě platí i pro účes, kde velmi ráda vycházím z přirozených vlastností vlasů a aktuální kondice. Pomoci případně mohou příčesy, ozdoby, živé květiny...

Svoji práci odvádím podle mého nejlepšího vědomí a svědomí, už pro mou vlastní radost a spokojenost. Chci, aby mě práce motivovala k dalším výzvám, a chci si stát za svými výsledky. Jak vážně beru Vaše prosby a nápady, tak zároveň věřím, že prioritou je odlehčená atmosféra a pozitivní emoce.

Pro představu mého rukopisu si prohlídněte galerii obrázků. Děkuji za možnost zveřejnění svým milým nevěstám. 

Chcete si objednat mé služby?

— Svatební kontakt —

Pokud se potřebujete na cokoli zeptat


Na všechny Vaše dotazy, rezervace a vše potřebné okolo Vaší svatby s Vámi ráda probere naše asistentka Kristina Halířová

Telefon: 777 013 914

E-mail: info@adelaandela.cz  

Svatební líčení / účes

Při rezervaci termínu prosím ihned hlaste adresu příprav, hodinu, kdy máte být propuštěna z mé péče a který balíček jste zvolila. Na výběr máte Balíček KLASIK a ONLY FOR YOU.

Balíček KLASIK:

Balíček je vhodný pro nevěsty, které chtějí maximální kvalitu, ale nenechají se rozhodit tím, že nebudou připraveny přesně na čas obřadu a umí si časové okénko ve svatební den užít. O trvanlivost líčení nebo účesu se nemusí bát. 

3 000,- Airbrush makeup nebo účes včetně jedné zkoušky

5 000,- Airbrush makeup i účes včetně jedné zkoušky

Co dostanete:

 • zkoušku svatební vizáže
 • vypůjčení příčesů do vlasů (+ vratná záloha), 
 • jednorázové řasy vyskládané dle ideálního tvaru pro Vaše oči, 
 • česání včetně univerzálních podložek do vlasů zdarma, 
 • vizáž ve svatební den,
 • make-up tvořený AIRBRUSHEM! (Mnohem trvanlivější, přirozenější s velmi jemnými přechody. Jinou variantu nalíčení volím pouze, je-li pro Vás vhodnější než airbrush).

Doličování dalších svatebčanů je za sníženou cenu 700,- (1 100,- s účesem), avšak počty si ujasňujeme na svatební zkoušce dle mých dalších nevěst. Časová náročnost 35/65min.

Vizáž pro ženicha 500,-

Další svatební zkouška je za poplatek 1000,- (Cena je nižší, protože mám běžně více, než jednu nevěstu za den a ne vždy je reálné Vás připravit přímo před obřadem).

SLEVA na permanentní řasy včetně individuálního designu oka, kombinace zatočení i barevnosti řas dle přání od přirozenosti po dramatičnost: 3200,- (nový set + 1x doplnění před svatbou). Klasická cena je 4700,-

Upozornění: Balíček klasik je cenově zvýhodněný protože do měsíce před termínem se může nahlásit i druhá nevěsta. Maximálně tedy měsíc předem budete vědět na kolikátou hodinu budete v den D připravena. Pokud mohu někoho zvýhodnit, je to vždy nevěsta, která se na termín přihlásila jako první. 

Cestovné je 10 Kč/km.

Balíček ONLY FOR YOU: 

Tento balíček je pro nevěsty, které vyžadují maximální komfort a chtějí minimalizovat stres ve svatební den. Také se vyplatí nevěstám které mají, min. tři svatebčanky, které si přejí účes i líčení.

8 900,- ONLY FOR YOU 

Co dostanete: 

 • Online konzultace při rozhodování se o šatech, barevnosti kytice aj. (není to jen o postavě, ale i o barvách, stylu svatby, atmosféře místa i Vaší osobnosti), 
 • Svatební zkouška, případně ještě jedna zcela ZDARMA, 
 • Jednorázové řasy vyskládané dle ideálního individuálního tvaru pro Vaše oči v případě potřeby lepení odspodu (náročnější, ale zcela neviditelná technika),
 • Airbrush makeup (Mnohem trvanlivější, přirozenější s velmi jemnými přechody. Jinou variantu nalíčení volím pouze, je-li pro Vás vhodnější než airbrush. Zde můžete využít možnosti zcela voděodolného maskérského makeupu),
 • Pánský přirozený makeup pro ženicha ZDARMA (ani muži si nezaslouží vedle dokonalé nevěsty, být na fotkách jak nemocní),
 • Svatební účes včetně podložek a výplní na míru Vašim potřebám ZDARMA,
 • Jistota, že budete připravena přesně na čas dle Vašeho plánu i v případě náhlé změny, možnost sloučit svatební přípravy s rituálem pro nevěstu (Bestseller, který nabízím po dlouhodobém studiu jako jediná vizážistka v ČR),
 • Navatičkování květin do vlasů a ošetření sprejem proti vadnutí (účes i ozdoby jsou složeny do kompozice dle Vašich rysů, ne účes dle ozdoby),
 • Masáž hlavy a šíje před svatební vizáží,
 • 1 kompletní svatební vizáž pro svatebčanku ZDARMA,
 • Zakrytí tetování do rozměru 10x10cm ZDARMA,
 • Možnost sloučit s airbrush tetováním (zábava pro hosty),kdy tatérem budu já a nevěsta mě tedy bude mít po ruce i po obřadu (možnost spojit s přelíčením do druhých šatů).

Doličování dalších svatebčanů je za sníženou cenu 600,- (900,- s účesem) časová náročnost 35/70min

SLEVA na permanentní řasy včetně individuálního designu oka, kombinace zatočení i barevnosti řas dle přání od přirozenosti po dramatičnost: 2200,- (nový set + 1x doplnění před svatbou). Klasická cena je 4700,-

Cestovné do 150 km od Mladé Boleslavi ZDARMA (jedná se o cestu tam a zpět - jedna cesta 75 km, delší cesty dle individuální domluvy)!

Upozornění: Tento balíček je možné využít pouze pokud jste termín objednala jako první. Jinak je možná pouze variant KLASIC.

Slevy

PRODLOUŽENÍ ŘAS: Nevěsty se často na svatbu rozhodnou pro permanentní prodloužené řasy, které i já doporučuji. Máte jistotu, že si na svatbě můžete dosytosti zaplakat a odjet krásná na svatební cestu, kde už se po ránu můžete věnovat jen líbánkám a ne líčení ;-) Pokud i byste o ně měla zájem i Vy, máte ode mě jako součást svatebního balíčku - první set řas za sníženou cenu 1 500,- (klasická cena 1 500-2 800,- dle techniky)

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK: Svatební rituál pro nevěstu. Možnost opustit staré vztahy či obavy, naladit se na atmosféru dne, ucítit sama sebe a zklidnit se, možnost vnímat spojení s Vaším náboženstvím, prožít něco opravdu ženského, opravdu krásného v kruhu Vašich milovaných přítelkyň, maminek, sester. Možnost masáže, malby posvátných symbolů, výroba svatebního vonného oleje, svatebního dopisu, talismanů manželství, šperků aj... Vstup do svatebních šatů v plném naladění na okamžik a další... Rituál je zcela na míru a není možný bez předchozí konzultace. Vyžaduje oddělenou místnost a alespoň 1 h času - ideálně těsně před cestou k oltáři. Cena je již od 2 500,- (cenu zvyšuje pouze množství materiálu).

ZÁBAVA PRO HOSTY: Díky spolupráci s party-airbrush.cz Vám můžeme nabídnout slevu na tyto Bestseller služby! V případě balíčku ONLY FOR YOU můžeme domluvit, že tatérem budu já a tedy, že mě nevěsta bude mít po ruce i po obřadu. AIRBRUSH TETOVÁNÍ hennou je jako atrakce pro hosty a upomínkou svatebního dne. Trvanlivost je zhruba 4 umytí, vzory vyrobíme dle Vašeho přání a máte možnost i vlastních motivů. Hosté si ze svatby odnáší malé znamení a vznikají spousty vtipných fotek a situací. 

Podívejte se na fotky ze svatebního líčení a rituálů

— Ohlasy mých nevěst —

Co mi po svých svatbách vzkazují (nejen) nevěsty, které jsem líčila

Pavla Randýsková

nevěsta 2015

"Dobrý den Andělko, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za skvělé nalíčení, které mi vydrželo celý parný den. Jste úžasná, všude Vás chválím jak to jen jde, jste takový Anděl krásy! Přeji Vám mnoho úspěchů jak v soukromém tak i v pracovním životě. Mějte se krásně:-)"

Kristýna

Nevěsta 2016

Milá Andělko,
chtěla bych vám ze srdci ještě jednou poděkovat za krásné líčení a účes, který jste mi vykouzlila na svatbu. Bylo to přirozené, rafinované a okouzlující, jak jsem si vysnila. Cítila jsem se skvěle a naprosto jsem splynula s jizerskou přírodou. Vše vydrželo perfektně až do ranních hodin. Jste kouzelnice, máte obrovský talent!
Těším se na další příležitost nechat se od vás zkrásnět!
Celý den byl báječný a utekl hrozně rychle. Užili jsme si trochu adrenalinu, když se nám ztratila farářka a bloudila po jiných jizerských chatách. Naštěstí jsme ji našli, obřad se o hodinu opozdil, což vlastně nevadilo ale hlavně jsme to stihli jsme těsně než začalo sněžit :)
Přeji zástupy spokojených zákaznic (-ků), ať se vám daří!
Zdraví, Kristýna

Radka Trnková

Nevěsta 2016

"Krásný večer, Andělo, chtěla bych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za to, že jste pomohla udělat náš svatební den krásnějším a pohodovějším. Ve stylingu od Vás jsem se celý den i noc cítila skvěle, uvolněně a táááák přirozeně. Krásnější účes jsem asi nikdy neměla. I díky Vám jsme měli svatbu jako z pohádky. Jste úžasná a patří Vám mé obrovské DÍKY!!!!!! Věřím, že bude zase někdy příležitost potkat se. Ať se Vám vše jen a jen daří."

Tomáš Hofman

Ženich 2016

"Ahoj Adélko, jen Ti chci poděkovat za nalíčení mojí nevěsty, vypadala kouzelně :-) Opravdu byla moc krásná, jsi šikulka! Moc díky

Chcete si rezervovat termín?

— Svatební rituál —

Jako doplňkovou a jedinečnou službu nabízím svatební rituály. Prošla jsem jejich ročním výcvikem. Svatební rituál je prožitkový večer (nebo svatební ráno) vymezený pro nevěstu a okruh jejích blízkých žen. Pomáhá jí přijmout novou roli manželky a opustit vše "staré" (strachy, vztahy, vzorce chování a jiné). Může být koncipován na míru v souladu s nevěstiným náboženstvím nebo jen jako mystický zážitek. Při něm pocítí nevěsta podporu svých žen, vytvoří si svůj manželský talisman, bude rozmazlována, dostane dary, masáž, meditaci aj. dle konkrétní domluvy.

Cena rituálu je dle složitosti od 2tis. do cca 5tis. Odvíjí se podle žádaných rekvizit, jídla, olejů, svíček atd. Vše potřebné si však nevěsta může sehnat sama a bude účtováno jen základní lektorné.

— Ohlasy mých nevěst —

Co mi po svých svatbách vzkazují (nejen) nevěsty, které jsem líčila

Zuzana

Svědkyně nevěsty 2016

"Milá Andělo, Vy jste prostě anděl se zlatýma rukama (ale to není asi moc originální, předpokládám, že Vám to říká snad každý :c) V sobotu jste z Mácy dotvořila krásnou a úžasnou nevěstu, ze mě pak důstojnou svědkyni, které účes i líčení přežilo jak vedro, tak ročního loupežníka :c) Ale chci říct něco jiného - víc než to, co pak bylo celý den na nás vidět, si cením toho, co jsem si od Vás odnesla z příprav. Pocity klidu, pohody, tajemna, těšení se na věci příští, zamyšlení se nad tím, co dělá šťastné manželství a partnerství. Na vlastní oči jsem viděla, jak to s lidmi umíte - jste skvělá :c) Díky za pohodový start, ze kterého jedu ještě dnes. Je vzácné potkat člověka, jako jste Vy. Mějte se krásně a ať se Vám daří :c)"

Martina Krestešová

Nevěsta 2015

"Krásný den, Andělko! Tak jsem obdržela první fotečky ze našeho svatebního dne a padám úžasem. Zasílám ty, kde je vidět Vaše precizní líčení a účes :) Zatím jsem obdržela jen pár kousků a moc se těšíme na další. Jsem moc ráda, že jste tento den se mnou strávila právě Vy, bylo tak postaráno o bezvadnou atmosféru! Také se moc těším na další příležitost, kdy byste mě mohla zase načesat a udělat ze mně krásku :) Až taková nastane, oslovím určitě Vás! Mějte se krásně, Martina" 

Jsme první, kdo tuto skvělou atrakci nabízí, obraťte se na nás s případnými dotazy.

— Co je svatební AirBrush tetování —

Zabavte své hosty stylovou novinkou!

Jedná se o tetování tekutou hennou za pomoci airbrushe. Vydrží cca 3-6 umytí (dle míry pocení kůže a otěru). Úžasná atrakce na dětské narozeniny, propagaci firmy, závody, přehlídky, akce či jako upomínka svatebního den pro Vaše přátele. Možnost výroby šablony na přání, nutno se však domluvit cca 2-3 týdny předem (záleží na vytíženosti tiskárny a Vašem návrhu). Cena navíc za návrh je od 350,- Ceny od 2,5 - 7tis. /den (záleží na množství používaných šablon, počtu tatérů a předpokládané účasti)

— Před zkouškou —

Prvním naším kontaktem je ověření dostupnosti termínu:

PROSÍM O ZASLÁNÍ EMAILU, KDE JE V PŘEDMĚTU UVEDENO VAŠE JMÉNO, DATUM A MÍSTO PŘÍPRAV NA SVATBU. Např.: Barbora Vdavkůchtivá, 17. 5. 2017, Dejvice. Email zašlete na: make-ab@email.cz, případně zde přes kontaktní formulář. I tam však nezapomeňte zdůraznit tyto informace. Ideálně i čas v kolik hodin chcete být připravená a zda odhadujete zájem nějakých dalších svatebčanů, ženicha či jiné.

Po rezervaci termínu mi e-mailem zašlete fotografii Vás, svatebních šatů, kytice a inspirační fotky líčení a make-upu, které mi napoví o Vás a Vašem vkusu. Také přesné místo a čas, kdy/kde máte být připravená. Dopředu si promyslete, jakou tvář ve svatební den chcete ukázat. Chcete být romantická, lehce provokativní, dramatická, vášnivá, jemná, přirozená? Ideálně se pobavíme i o Vašem partnerovi, abychom Vaším vzhledem podpořili celkovou vizuální harmonii mezi Vámi. Prosím poptejte se, kdo cca bude další chtít nalíčit a učesat. Počtu se nebojte, mám šikovné studentky.

Na zkoušku přijďte prosím nenalíčená a s čerstvě umytými vlasy (ráno). Zkouška probíhá u nás na statku Březinka 29, Bělá p. Bezdězem. Moc doporučuji si zkoušku spojit s výletem po místním okolí.

Po domluvě je možná zkouška i v Praze za příplatek 700,-

Před zkouškou si, prosím, níže stáhněte dotazník a vyplněný mi pošlete zpět na email.

DOTAZNÍK KE STAŽENÍ

TIPY PŘED SVATBOU

 • Nestříhejte příliš vlasy, opatrně s hodně sestříhanými střihy.
 • Pleť dostaňte do top kondice. Můžu měnit barevnost Vaší pleti, ne však její strukturu.
 • Vlasy silně hydratujte. Hodně poškozeným vlasům doporučuji kůry Olaplex (vždy s hydratací).
 • Opatrně na stres. To čeho nevěsty po svatbě litují, je právě zbytečné trápení před svatebním dnem.
 • Zůstaňte klidná pokud před svatbou gradují strachy, pochybnosti a konflikty (třeba i v rodině). Je to zcela normální jev. Doporučuji co nejvíce toho vyřešit a "opustit" ještě před svatbou. Popřípadě doporučuji svatební rituál pro nevěstu.
 • Smiřte se s tím, že perfektní pro všechny prostě nebudete. Je to svatba Vás a Vašeho snoubence. Nesnažte se za každou cenu všechny uspokojit.
 • Zapojte láskyplně partnera do příprav, ať se ze svatby nestane jen Váš den. Chcete přece, aby ten slib byl důležitý i pro něj, ne? 

— Ohlasy mých nevěst —

Co mi po svých svatbách vzkazují (nejen) nevěsty, které jsem líčila

Tereza Provazníková

Nevěsta 2016

Jsem moc ráda, že jsem si Vás vybrala vážím si Vaší práce. Přikládám alespoň pár fotografií. 

Ještě jednou moc děkuji a i za moji maminku, sestru a kamarádku. Všechny jsme byly naprosto spokojeni! " 


Nevěsta

"Milá Andělko, moc ráda bych Vám poděkovala za Vaše andělské líčení a účesy. Jen díky Vám jsem si připadala opravdu krásně a i přes velké teplo a spousty emocí vše vydrželo až úplně do konce, kdy ve 4 ráno jsme odpadli unavení a šťastní."