— KURZY PRO PROFESIONÁLY —


Máš pocit, že jsi neustále tlačená do výkonu, kreativity a postupně Ti dochází nápady? Chceš se naučit líp pracovat s vlastní kreativitou a míň řešit konkurenci? Máš pocit, že Ti někde utíkají peníze a brzo Ti vybouchne hlava? Zažila jsem vyhoření a vím úplně přesně, jaké to je. Nenech se dohnat do tohohle průšvihu a doraž za námi na kurz, kterej je přesně pro Tebe.

Zaměříme se na výtvarná cvičení, rozvoj kreativity, budeme řešit barevné harmonie, kontrasty, kompozici... ale hlavně TEBE a to, co blokuje právě Tvoji kreativitu.

Řešit budeme i vztah k penězům a to, proč jich možná máš míň, než by sis zasloužila.

Speciální host kurzu bude TOP český psychiatr Radkin Honzák, který s námi bude řešit jak předejít vyhoření, jak ho poznat i jak z něj ven.

Neboj se proto, že by ses během tohohle víkendu flákala. Je na Tebe nachystaný tým lidí, díky kterým si sice odpočineš, ale zároveň Tě kreativně dobijí a posunou na další level. Přesně tam, kam patříš.

CO ZAŽIJEŠ?

 • Oprášíš znalosti barevné teorie, práce s barevným kruhem, výtvarnou teorii o kompozicích a jejích užití
 • Získáš podobně naladěné nové kamarádky
 • Nastavíš si plán pro Tvůj další život
 • Zmapuješ si, zda se ve své tvorbě posouváš či nikoliv
 • Znovuzrodíš svého vnitřního umělce
 • Zmapuješ si, jak lépe zorganizovat svojí práci, zdraví, radosti
 • Uklidíš si v hromadách inspirace a založíš si inspirační deník
 • Posvítíš si na svůj mentální stav, vztah k penězům, klientům a tvorbě a co s tím Ty můžeš udělat

- PRO KOHO JE KURZ URČEN -

Pro všechny kreativce, kteří mají pocit, že se zasekli a nedosahují svého potenciálu. Ať už jsi vizážistka, kadeřnice, nehtařka, nebo fotografka - jsme tu pro Tebe.

 • Máš-li pocit, že máš ve všem tak trochu bordel.
 • Přijde-li Ti v pořádku už zase zrušit masáž kvůli klientovi.
 • Toužíš-li po dovolené, ale nemůžeš teď polevit.
 • Štvou Tě kolegové, kteří prezentují svoje díla, která Ty bys zvládla líp. A taky Ti, kteří ukazují, to co bys nezvládla...
 • Pamatuješ si na malou holku, která ráda tvořila a tak nějak už to nejsi Ty.

KDO KURZEM PROVÁZÍ:
Kurzem Vás provede vícemistryně světa v make-upu
Bc. Adéla Anděla Bursová, stylistka původní sestavy CHINASKI, ATMO music aj., spoluautorka několika knih, 5. na mistrovství světa v make-upu 2018, ambasadorka značky DINAIR.

Speciální host je Radkin Honzák, TOP český psychiatr.

Kapacita je 25 lidí.

- CENA -

Cena kurzu je 7 600 (včetně DPH) + ubytování a strava cca 1 200,-/den za oboje. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3.

- KDY -

Zapiš si do diáře datum 17.-20.6. 2024


22.-26.7. 2024

Kurz filmové zombie masky

Chceš se naučit vyrobit zombie masku ve filmový kvalitě od začátku do konce? Pak je tenhle kurz přesně pro Tebe! S kolegou Jakubem Gründlerem jsme si pro tebe připravili nabitý program na 5 dní, během kterého se naučíš vytvořit odlitek obličeje - od odlití modelovacího kopyta, přes modelování, vytvoření formy, odlití masky až po aplikaci a barvení masky. No prostě všechno to, co potřebuješ vědět a umět k tomu, aby jsi mohl/a dělat u filmu nebo mít dokonalou zombie masku pro svůj cosplay.

Výsledkem bude Tvoje vlastní zombie maska, kterou si nalíčíš a nafotíš, bude to Tvoje autorské dílo, které budeš moct sdílet všude na sociálních sítích a všichni si z ní sednou na zadek.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny, kteří už něco umí a chtějí umět víc. Ať už děláš cosplay nebo chceš k filmu. Tohle prostě nemůžeš skipnout.

Kapacita je 8 lidí.

CENA
Cena kurzu je 39.950,- Kč (včetně DPH) v ceně máš všechno - materiál, pomůcky, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek.
29.-31.7.2024

Aplikace a barvení silikonové protetiky a probondo protetiky

Chceš se pro svoji práci naučit pracovat s protetikou? Umět dokonale aplikovat jizvy a perfektně je barvit a sladit přechody do kůže? Přesně pro Tebe je tenhle kurz.

Nenech si ujet vlak a nauč se to, co potřebuješ nutně vědět pro práci u filmu. SFX - To, co bylo dřív považované za superschopnost se dnes stává u filmu samozřejmostí. Na tomhle kurzu se naučíš pracovat s hotovou protetikou, dokonale zmákneš správné barvení a přechody do kůže. Naučíš se záchranné techniky, budeš pracovat s krví a budeš připraven/a na práci u filmu. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny, kteří už něco umí a chtějí umět víc. Protetika, barevné přechody, práce s krví. Tohle prostě potřebuješ.

Kapacita je 8 lidí.

CENA
Cena kurzu je 15.000,- Kč (včetně DPH) v ceně máš všechno - materiál, pomůcky, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek.

Na kurzu budeš potřebovat vlastního modela, nebo můžeš pracovat v páru s dalším účastníkem.19.-.22.8.2024

ART in make-up

Máš občas pocit, že tápeš v kombinacích barev při líčení? Chceš umět realizovat vlastní kreativní nápady? Máme pro Tebe kurz, který Ti vysvětlí to, o čem sis myslela, že je jen dar vyvolených. Barevná teorie, kontrasty, harmonie, kompozice, rytmus, práce s hloubkou a netradičním materiálem. Povídat si budeme i o tom, jak se tvoří originální nápady a jak pracovat s inspirací. 

Čekají na Tebe tři dny teorie a cvičení, očekávej tempert, kreslení, zkoušení a pravou hemisféru ve varu. Čtvrtý den vytvoříš svoje umělecké dílo na modelce. A tvoji tvorbu rovnou vyfotí profesionální fotografka Edita Bízová, od které si odneseš i super fotky do portfolia.

Posuň svojí tvorbu na novou úroveň! 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Jsi vizážistka a chceš svoji tvorbu posunout dál, baví tě makeup a všechno kolem něj, ale máš pocit, že narážíš na nějaký strop a nedokážeš se sama posunout? Tenhle kurz je přesně pro tebe!

kapacita kurzu je 8 lidí

CENA

Cena kurzu je 13320,- Kč (včetně DPH), ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek. V ceně není jídlo, to vychází 500,- na den

Na kurzu budeš potřebovat vlastní modelku, nebo si ji můžeš zaplatit od nás za 500/den.


JAKÉ JSOU A CO O NAŠICH KURZECH NEJSPÍŠ NEVÍŠ

NA VŠECH NAŠICH KURZECH OČEKÁVEJ LIDSKOST A EMPATII V KOMBINACI S VELKOU POKOROU K ŘEMESLU A VÝTVARNÉMU UMĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE VEZMEM V POTAZ TVOU STARTOVNÍ ČÁRU I TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEŠ VERSUS TO, CO BYS RÁDA. ZÁROVEŇ TĚ VŠAK DOUČÍME ZÁKLADY, VYSVĚTLÍME TI SOUVISLOSTI A NIKDY TI NEBUDEME SLIBOVAT ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ. 

JSME IDEÁLNÍ ŠKOLA PRO TY, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ.                                  

  VEDEME HISTORII NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU, ABYCHOM MĚLI POD KONTROLOU, ŽE SE SKUTEČNĚ POSOUVÁŠ, NEZAPOMĚLO SE NA TVÁ OČEKÁVÁNÍ A BYL NASTAVEN SYSTEMATICKÝ TRÉNINK.                                                                                                      PRAVIDELNÍ STUDENTI MAJÍ UMOŽNĚN VSTUP DO FB SKUPINY, KDE SE RADÍME, ALE TÉŽ SDÍLÍME NABÍDKY PRÁCE A ASISTENCÍ.

NEBOJ NENECHÁME TĚ NAPOSPAS TVÝM VNITŘNÍM SPRATKŮM ČI VYDĚŠENÝM DEVČÁTKŮM. STOJÍME TI V ZÁDECH, PROTOŽE "UČIT" JE PRO NÁS JEDNÍM Z NAŠICH POSLÁNÍ...

Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  

CHCEŠ Z NĚKOHO UDĚLAT PROFÍKA, ALE NEVÍŠ JAKÝM KURZEM?