— KURZY PRO PROFESIONÁLY —


17.-20.6. 2024

Znovuzrození kreativní duše

Máš pocit že jsi neustále tlačená do výkonu, kreativity a postupně ti dochází nápady? Chceš se naučit líp pracovat s vlastní kreativitou a míň řešit konkurenci? Máš pocit, že ti někde utíkají peníze a brzo ti vybouchne hlava? Zažila jsem vyhoření a vím úplně přesně, jaké to je. Nenech se dohnat do tohohle průšvihu a doraž za náma na kurz, kterej je přesně pro Tebe. 

Zaměříme se na výtvarná cvičení, rozvoj kreativity, budeme řešit barevné harmonie, kontrasty, kompozici.. ale hlavně na Tebe a to, co blokuje právě Tvoji kreativitu. 

Řešit budeme i vztah k penězům a to, proč jich možná máš míň, než by sis zasloužila. 

Speciální host kurzu bude TOP český psychiatr Radkin Honzák, který s námi bude řešit jak předejít vyhoření, jak ho poznat i jak z něj ven.  

Neboj se proto, že by ses během tohohle víkendu flákala, je na tebe nachystaný tým lidí, díky kterým si sice odpočineš, ale zároveň tě kreativně dobijí a posunou na další level. Přesně tam, kam patříš.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny kreativce, kteří mají pocit, že se zasekli a nedosahují svého potenciálu. Ať už jsi vizážistka, kadeřnice, nehtařka, nebo fotografka, jsme tu pro Tebe. 

Kapacita je 25 lidí.

CENA
Cena kurzu je 7 600 Kč (včetně DPH) + ubytování a strava cca 1200,-/den za oboje. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3.

KDO KURZEM PROVÁZÍ:
Kurzem Vás provede vícemistr světa v makeupu Bc. Adéla Anděla Bursová, stylistka původní sestavy CHINASKI, ATMO music aj., spoluautorka několika knih, 5. na mistrovství světa v makeupu 2018, ambasadorka značky DINAIR.

Speciální host je Radkin Honzák, TOP český psychiatr


22.-26.7. 2024

Kurz filmové zombie masky

Chceš se naučit vyrobit zombie masku ve filmový kvalitě od začátku do konce? Pak je tenhle kurz přesně pro Tebe! S kolegou Jakubem Gründlerem jsme si pro tebe připravili nabitý program na 5 dní, během kterého se naučíš vytvořit odlitek obličeje - od odlití modelovacího kopyta, přes modelování, vytvoření formy, odlití masky až po aplikaci a barvení masky. No prostě všechno to, co potřebuješ vědět a umět k tomu, aby jsi mohl/a dělat u filmu nebo mít dokonalou zombie masku pro svůj cosplay.

Výsledkem bude Tvoje vlastní zombie maska, kterou si odneseš domů, bude to Tvoje autorské dílo, které budeš moct sdílet všude na sociálních sítích a všichni si z ní sednou na zadek.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny, kteří už něco umí a chtějí umět víc. Ať už děláš cosplay nebo chceš k filmu. Tohle prostě nemůžeš skipnout.

Kapacita je 8 lidí.

CENA
Cena kurzu je 39.950,- Kč (včetně DPH) v ceně máš všechno - materiál, pomůcky, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek.
29.-31.7.2024

Aplikace a barvení silikonové protetiky a probondo protetiky

Chceš se pro svoji práci naučit pracovat s protetikou? Umět dokonale aplikovat jizvy a perfektně je barvit a sladit přechody do kůže? Přesně pro Tebe je tenhle kurz.

Nenech si ujet vlak a nauč se to, co potřebuješ nutně vědět pro práci u filmu. SFX - To, co bylo dřív považované za superschopnost se dnes stává u filmu samozřejmostí. Na tomhle kurzu se naučíš pracovat s hotovou protetikou, dokonale zmákneš správné barvení a přechody do kůže. Naučíš se záchranné techniky, budeš pracovat s krví a budeš připraven/a na práci u filmu. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny, kteří už něco umí a chtějí umět víc. Protetika, barevné přechody, práce s krví. Tohle prostě potřebuješ.

Kapacita je 8 lidí.

CENA
Cena kurzu je 9.000,- Kč (včetně DPH) v ceně máš všechno - materiál, pomůcky, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek.

Na kurzu budeš potřebovat vlastního modela, nebo můžeš pracovat v páru s dalším účastníkem.19.-.22.8.2024

ART in make-up

Máš občas pocit, že tápeš v kombinacích barev při líčení? Chceš umět realizovat vlastní kreativní nápady? Máme pro Tebe kurz, který Ti vysvětlí to, o čem sis myslela, že je jen dar vyvolených. Barevná teorie, kontrasty, harmonie, kompozice, rytmus, práce s hloubkou a netradičním materiálem. Povídat si budeme i o tom, jak se tvoří originální nápady a jak pracovat s inspirací. 

Čekají na Tebe tři dny teorie a cvičení, očekávej tempert, kreslení, zkoušení a pravou hemisféru ve varu. Čtvrtý den vytvoříš svoje umělecké dílo na modelce. A tvoji tvorbu rovnou vyfotí profesionální fotografka Edita Bízová, od které si odneseš i super fotky do portfolia.

Posuň svojí tvorbu na novou úroveň! 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Jsi vizážistka a chceš svoji tvorbu posunout dál, baví tě makeup a všechno kolem něj, ale máš pocit, že narážíš na nějaký strop a nedokážeš se sama posunout? Tenhle kurz je přesně pro tebe!

kapacita kurzu je 8 lidí

CENA

Cena kurzu je 13320,- Kč (včetně DPH), ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek. V ceně není jídlo, to vychází 500,- na den

Na kurzu budeš potřebovat vlastní modelku, nebo si ji můžeš zaplatit od nás za 500/den.


JAKÉ JSOU A CO O NAŠICH KURZECH NEJSPÍŠ NEVÍŠ

NA VŠECH NAŠICH KURZECH OČEKÁVEJ LIDSKOST A EMPATII V KOMBINACI S VELKOU POKOROU K ŘEMESLU A VÝTVARNÉMU UMĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE VEZMEM V POTAZ TVOU STARTOVNÍ ČÁRU I TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEŠ VERSUS TO, CO BYS RÁDA. ZÁROVEŇ TĚ VŠAK DOUČÍME ZÁKLADY, VYSVĚTLÍME TI SOUVISLOSTI A NIKDY TI NEBUDEME SLIBOVAT ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ. 

JSME IDEÁLNÍ ŠKOLA PRO TY, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ.                                  

  VEDEME HISTORII NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU, ABYCHOM MĚLI POD KONTROLOU, ŽE SE SKUTEČNĚ POSOUVÁŠ, NEZAPOMĚLO SE NA TVÁ OČEKÁVÁNÍ A BYL NASTAVEN SYSTEMATICKÝ TRÉNINK.                                                                                                      PRAVIDELNÍ STUDENTI MAJÍ UMOŽNĚN VSTUP DO FB SKUPINY, KDE SE RADÍME, ALE TÉŽ SDÍLÍME NABÍDKY PRÁCE A ASISTENCÍ.

NEBOJ NENECHÁME TĚ NAPOSPAS TVÝM VNITŘNÍM SPRATKŮM ČI VYDĚŠENÝM DEVČÁTKŮM. STOJÍME TI V ZÁDECH, PROTOŽE "UČIT" JE PRO NÁS JEDNÍM Z NAŠICH POSLÁNÍ...

Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  

CHCEŠ Z NĚKOHO UDĚLAT PROFÍKA, ALE NEVÍŠ JAKÝM KURZEM?