— KURZY PRO PROFESIONÁLY —

Kurzy s certifikátem 

Netrpělivě čekáme na to, až budeme moci uveřejnit nové semináře pro sezónu 2021. Zatím Vás aspoň trochu namlsáme, co Vás čeká. Níže naleznete včem jsou naše kurzy jiné a co o nich nejspíš ještě nevíte.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ je den, kde se maximálně 2 vizážistky/kadeřnice/maskéři potkají a každá se věnuje svému tématu, které ji trápí. Tento kurz potřebuješ pokud máš své konkrétní téma, které Ti nefunguje nebo nesnášíš-li velké kolektivy. To, zda Tě posunem v make-upu, hairstylingu či komunikaci a projevu, už je jen na Tobě. Pokud si nejsi jistá co potřebuješ, sami Ti Tvůj trénink navrhneme. Cena kurzu je 3500,-/osoba/den.                                                                                                         TENTO KURZ JAKO JEDINÝ PROBÍHÁ I V AKTUÁLNÍ DOBĚ! Napiš nám o termín pro Tebe.


Nemusíte se bát SVATEBNÍ UNIKÁTNÍ STUDIUM bude!                                                                        Bez tohoto kurzu ani my, ani naše modelky a ani celý tým lektorů, pomocníků, fotografka Janča, kuchař Petr, podporovač Somik už nemůžeme být. Aneb náš každoroční tak trochu tábor prostě bude, ať si covid klíďo prší z nebe. Cena je 18 400,- včetně ubytování (lze rozložit na splátky). Očekávaný termín kurzu je 2. polovina května 2021.


Covid přináší i pozitiva, máme čas!                                                                                                        Po 3 letech chceme obnovit BESTSELLER pro Ty, které chtějí konečně pochopit, jak se dělá umění, jak přestat kopírovat a začít tvořit. Touží rozumět oku svého diváka a už je nebaví čekat "až to taky začnou cítit!" Blbost. První to přijdeš pochopit, pak z toho ucejtíš, no jéééje. Kompozice, barevné harmonie a kontrasty, materiály, práce se světlem. ART IN MAKEUP je plných barev, uvolnění se, blbnutí a otvírání trezorů tajných know-how umělců. Staň se hvězdou fashion, fantasy a artových fotografů. Cena je 15 500,- včetně ubytování. Očekávaný termín je 2. půlka září 2021.


2 dny HAIRSTYLINGU

Tak co kdybychom už konečně věděli, který vlas vlny drží a kterému pomůžeme jinak? Začistili naše účesy, ovládli tupírování, směry natáčení aj. Podložky, příčesy, výčesy a pár odborných pindů na téma přípravy, péče, teploty, vrstvení stylingu a používání těch maličkých kovových věciček. A na závěr si řeknem něco o rytmu kompozice účesu. Líbí? 

Cena semináře je 6800,- včetně ubytovaní.


JAKÉ JSOU A CO O NAŠICH KURZECH NEJSPÍŠ NEVÍŠ

NA VŠECH NAŠICH KURZECH OČEKÁVEJ LIDSKOST A EMPATII V KOMBINACI S VELKOU POKOROU K ŘEMESLU A VÝTVARNÉMU UMĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE VEZMEM V POTAZ TVOU STARTOVNÍ ČÁRU I TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEŠ VERSUS TO, CO BYS RÁDA. ZÁROVEŇ TĚ VŠAK DOUČÍME ZÁKLADY, VYSVĚTLÍME TI SOUVISLOSTI A NIKDY TI NEBUDEME SLIBOVAT ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ. 

JSME IDEÁLNÍ ŠKOLA PRO TY, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ.                                  

  VEDEME HISTORII NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU, ABYCHOM MĚLI POD KONTROLOU, ŽE SE SKUTEČNĚ POSOUVÁŠ, NEZAPOMĚLO SE NA TVÁ OČEKÁVÁNÍ A BYL NASTAVEN SYSTEMATICKÝ TRÉNINK.                                                                                                      PRAVIDELNÍ STUDENTI MAJÍ UMOŽNĚN VSTUP DO FB SKUPINY, KDE SE RADÍME, ALE TÉŽ SDÍLÍME NABÍDKY PRÁCE A ASISTENCÍ.

NEBOJ NENECHÁME TĚ NAPOSPAS TVÝM VNITŘNÍM SPRATKŮM ČI VYDĚŠENÝM DEVČÁTKŮM. STOJÍME TI V ZÁDECH, PROTOŽE "UČIT" JE PRO NÁS JEDNÍM Z NAŠICH POSLÁNÍ...

14. - 15. 11.

TEORIE BAREV

Vzhledem k aktuální situaci s Covid-19☣️, přesouváme kurz na jaro. O přesném termínu Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví🙏.

V kurzu magie barev v teorii a praxi se naučíte rozeznávat chromatické a achromatické barvy, odstíny a jejich sytost, jak vzniká 7 druhů barevných kontrastů a jak s nimi dál tvořit, prakticky si ověříte hru barev a jak s nimi pracovat při různých barvách světla.  


19. - 20. 11.

APLIKACE SILIKONOVÝCH TRANSFERŮ A BARVENÍ 

 SFX MAKEUP

Na kurzu budeme líčit hotové předpřipravené silikonové odlitky.  


Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  

CHCEŠ Z NĚKOHO UDĚLAT PROFÍKA, ALE NEVÍŠ JAKÝM KURZEM?