— KURZY PRO PROFESIONÁLY —


8. 7. - 9. 7. 2023

Svatební makeup&hair booster

Kolikrát jsi zažila ten stres a nervozitu před svatbou, když jsi měla na starosti nalíčit nevěstu a vytvořit její dokonalý účes? Obavy, že se něco pokazí, nebo že to nebude přesně tak, jak si představuje? Bojíš se složitých líčení a účesů, které nejsou v tvých schopnostech?

Představ si teď tu radost a úlevu, když dokonale ovládneš techniky svatebního líčení a hairstylingu. Když budeš umět udělat krásné smoky soft oko bez obav z chyb. Tvůj makeup je tak dokonalý, že nikdo nevidí rozdíl mezi fotkou a skutečností. Představ si tu hrdost a spokojenost, když budeš schopna udělat různé typy svatebních účesů pro každou nevěstu s lehkostí a elegancí.

A jak toho dosáhnout? Je to jednoduché - přihlaš se na náš kurz svatebního líčení a hairstylingu s @AdelouAndelou a @LudmilaMUA!


Za pouhých 8300,- Kč za dva dny se naučíš maximum, co potřebuješ pro úspěch ve světě svatebního líčení a hairstylingu. Od smoky soft, fixačních technik, podkladových metod, glow pro nevěsty až po tipy a triky pro různé styly svatebních účesů. A samozřejmě praktická část, kde si všechno vyzkoušíš na modelce.
Tak neváhej a piš si o své místo


17. - 21. 7. 2023

Maskérský kurz sfx aj.

Kurz filmového maskérství & speciálních efektů s Metamorph FX a výroby jednočásťových forem

Náš život často reprezentuje několik klíčových zkušeností, které nás posouvají dál.

Na našem kurzu Ti otevřem cestu filmového maskéra!

Jakub Gründler, Adéla Anděla, Tereza Patočková, Alice Kim a další lektoři, kteří žijí filmem, tě čekají, aby ti předali maskérské základy a ještě trochu víc.

Po kurzu už budeš vědět jak se chovat u filmu, co si sbalit s sebou, jak se orientovat v informacích i na place a hlavně: Jaký je rozdíl mezi vizážistou a maskérem! Že ušpinit či zapotit někoho má svá pravidla. Že krev má několik barev i konzistencí a není fuk, kterou použiješ a udělat patinu fakt není "jak s kečupem". Nalepíš kníra a ochutnáš i vlásenkařinu. Odkud, co kupovat. Za co neutrácet…

Navíc od nás dostaneš sadu jizev a ran z silikonu a tattoo zranění v hodnotě 15 000,- naučíš se ji používat a co nepoužiješ, si odvezeš domu!

A do CV si zapíšeš, že děláš i základy SFX! Jak to? Protože tě naučíme:
Zásadní věci o lidské anatomii jako vše o špinění, pocení a dalších projevech kůže.

Jak správně používat krev a kterou. Ulehčíš si život s tattoo vychytávkou.
A hlavně se naučíš aplikovat a barvit silikonové jizvy, rány a fantasy kousky.
A pro Vašich tisíc modliteb jsme se rozhodli, že s námi budete i modelovat a vytvoříte si vlastní formy a probondo jizvy!
A potrénujem jedno z nej! tedy filmové návaznosti. Bez této znalosti bohužel k filmu ani nelez.

Rádi ti předáme i naše netechnické know-how.
Poslechneš si něco o životě u filmu, jak fungují fundusy na půjčení paruk, co by měla obsahovat tvoje placovka (to je taška, kterou taháš na plac, vidíš učíš se už teď!), jak se orientovat v "dispozicích" nebo jak si hlídat návaznosti. Povíme ti i s kým a jak přesně na place spolupracovat.

Základní cena kurzu, který dělá z hobbíků profíky, je 29000,- bez DPH (35090,- s dph), se zálohou 15000,-. Zbytek je možný rozložit do dvou splátek do konce září.Cena zahrnuje práci několika lektorů, výrobu silikonových sad ( každá v hodnotě přes 15000,-), maskérska lepidla, barvy, krev, odlévací silikon, plastelínu a další materiál.

Budeš potřebovat vlastního modela nebo pracovat v páru s jiným účastníkem.Kurz probíhá v Praze a je ve spolupráci s Alonge - maskérské materiály a s silikonysro.cz

23. - 27. 5. 2022

Unikátní svatební studium NÁŠ BESTSELLER!!!

Chcete vědět, jak správně nalíčit nevěstu tak, aby byla krásná v denním světle, ale také na fotografiích? Chcete umět barevně sladit líčení k barvě celé svatby? Chcete si líčení umět užít a udržet nevěstu v klidu a v pohodě? Pak je tento kurz pro Vás :)
Nabízíme jedinečná svatební témata, které nejsou v jiném českém kurzu zohledněna! Jedná se o praktický kurz, kde Vám vše vysvětlíme, naučíme, ukážeme a se vším pomůžeme. 

NA KURZU VÁS BUDOU UČIT HNED 3 Z TOP SVATEBNÍCH VIZÁŽISTEK ČR!

JAKÉ JSOU A CO O NAŠICH KURZECH NEJSPÍŠ NEVÍŠ

NA VŠECH NAŠICH KURZECH OČEKÁVEJ LIDSKOST A EMPATII V KOMBINACI S VELKOU POKOROU K ŘEMESLU A VÝTVARNÉMU UMĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE VEZMEM V POTAZ TVOU STARTOVNÍ ČÁRU I TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEŠ VERSUS TO, CO BYS RÁDA. ZÁROVEŇ TĚ VŠAK DOUČÍME ZÁKLADY, VYSVĚTLÍME TI SOUVISLOSTI A NIKDY TI NEBUDEME SLIBOVAT ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ. 

JSME IDEÁLNÍ ŠKOLA PRO TY, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ.                                  

  VEDEME HISTORII NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU, ABYCHOM MĚLI POD KONTROLOU, ŽE SE SKUTEČNĚ POSOUVÁŠ, NEZAPOMĚLO SE NA TVÁ OČEKÁVÁNÍ A BYL NASTAVEN SYSTEMATICKÝ TRÉNINK.                                                                                                      PRAVIDELNÍ STUDENTI MAJÍ UMOŽNĚN VSTUP DO FB SKUPINY, KDE SE RADÍME, ALE TÉŽ SDÍLÍME NABÍDKY PRÁCE A ASISTENCÍ.

NEBOJ NENECHÁME TĚ NAPOSPAS TVÝM VNITŘNÍM SPRATKŮM ČI VYDĚŠENÝM DEVČÁTKŮM. STOJÍME TI V ZÁDECH, PROTOŽE "UČIT" JE PRO NÁS JEDNÍM Z NAŠICH POSLÁNÍ...

Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  

CHCEŠ Z NĚKOHO UDĚLAT PROFÍKA, ALE NEVÍŠ JAKÝM KURZEM?