— KURZY PRO PROFESIONÁLY —

JAKÉ JSOU A CO O NAŠICH KURZECH NEJSPÍŠ NEVÍŠ

NA VŠECH NAŠICH KURZECH OČEKÁVEJ LIDSKOST A EMPATII V KOMBINACI S VELKOU POKOROU K ŘEMESLU A VÝTVARNÉMU UMĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE VEZMEM V POTAZ TVOU STARTOVNÍ ČÁRU I TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEŠ VERSUS TO, CO BYS RÁDA. ZÁROVEŇ TĚ VŠAK DOUČÍME ZÁKLADY, VYSVĚTLÍME TI SOUVISLOSTI A NIKDY TI NEBUDEME SLIBOVAT ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ. 

JSME IDEÁLNÍ ŠKOLA PRO TY, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ.                                  

  VEDEME HISTORII NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU, ABYCHOM MĚLI POD KONTROLOU, ŽE SE SKUTEČNĚ POSOUVÁŠ, NEZAPOMĚLO SE NA TVÁ OČEKÁVÁNÍ A BYL NASTAVEN SYSTEMATICKÝ TRÉNINK.                                                                                                      PRAVIDELNÍ STUDENTI MAJÍ UMOŽNĚN VSTUP DO FB SKUPINY, KDE SE RADÍME, ALE TÉŽ SDÍLÍME NABÍDKY PRÁCE A ASISTENCÍ.

NEBOJ NENECHÁME TĚ NAPOSPAS TVÝM VNITŘNÍM SPRATKŮM ČI VYDĚŠENÝM DEVČÁTKŮM. STOJÍME TI V ZÁDECH, PROTOŽE "UČIT" JE PRO NÁS JEDNÍM Z NAŠICH POSLÁNÍ...


13. - 14. 11. 2021

TEORIE BAREV

V kurzu magie barev v teorii a praxi se naučíte rozeznávat chromatické a achromatické barvy, odstíny a jejich sytost, jak vzniká 7 druhů barevných kontrastů a jak s nimi dál tvořit, prakticky si ověříte hru barev a jak s nimi pracovat při různých barvách světla.  


22. 9. 2021

Hairstyling miniskupina

skupina maximálně pěti účastníků

Tak co kdybychom už konečně věděli, který vlas vlny drží a kterému pomůžeme jinak? Začistili naše účesy, ovládli tupírování, směry natáčení aj. Podložky, příčesy, výčesy a pár odborných pindů na téma přípravy, péče, teploty, vrstvení stylingu a používání těch maličkých kovových věciček. A na závěr si řeknem něco o rytmu kompozice účesu. Líbí?  


23. 9. 2021

Makeup booster 


23. - 27. 5. 2022

Unikátní svatební studium 

Chcete vědět, jak správně nalíčit nevěstu tak, aby byla krásná v denním světle, ale také na fotografiích? Chcete umět barevně sladit líčení k barvě celé svatby? Nevěsty kytice je barevná pohroma - naučíme Vás, záchranné triky, jak jí vylepšit. Chcete si líčení umět užít a udržet nevěstu v klidu a v pohodě? Pak je tento kurz pro Vás :)
Nabízíme jedinečná svatební témata, které nejsou v jiném českém kurzu zohledněna! Jedná se o praktický kurz, kde Vám vše vysvětlíme, naučíme, ukážeme a se vším pomůžeme :)

Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  

CHCEŠ Z NĚKOHO UDĚLAT PROFÍKA, ALE NEVÍŠ JAKÝM KURZEM?