— KURZY PRO PROFESIONÁLY —


23. - 27. 5. 2022

Unikátní svatební studium NÁŠ BESTSELLER!!!

Chcete vědět, jak správně nalíčit nevěstu tak, aby byla krásná v denním světle, ale také na fotografiích? Chcete umět barevně sladit líčení k barvě celé svatby? Chcete si líčení umět užít a udržet nevěstu v klidu a v pohodě? Pak je tento kurz pro Vás :)
Nabízíme jedinečná svatební témata, které nejsou v jiném českém kurzu zohledněna! Jedná se o praktický kurz, kde Vám vše vysvětlíme, naučíme, ukážeme a se vším pomůžeme. 

NA KURZU VÁS BUDOU UČIT HNED 3 Z TOP SVATEBNÍCH VIZÁŽISTEK ČR!

JAKÉ JSOU A CO O NAŠICH KURZECH NEJSPÍŠ NEVÍŠ

NA VŠECH NAŠICH KURZECH OČEKÁVEJ LIDSKOST A EMPATII V KOMBINACI S VELKOU POKOROU K ŘEMESLU A VÝTVARNÉMU UMĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE VEZMEM V POTAZ TVOU STARTOVNÍ ČÁRU I TO, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEŠ VERSUS TO, CO BYS RÁDA. ZÁROVEŇ TĚ VŠAK DOUČÍME ZÁKLADY, VYSVĚTLÍME TI SOUVISLOSTI A NIKDY TI NEBUDEME SLIBOVAT ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ. 

JSME IDEÁLNÍ ŠKOLA PRO TY, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ.                                  

  VEDEME HISTORII NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU, ABYCHOM MĚLI POD KONTROLOU, ŽE SE SKUTEČNĚ POSOUVÁŠ, NEZAPOMĚLO SE NA TVÁ OČEKÁVÁNÍ A BYL NASTAVEN SYSTEMATICKÝ TRÉNINK.                                                                                                      PRAVIDELNÍ STUDENTI MAJÍ UMOŽNĚN VSTUP DO FB SKUPINY, KDE SE RADÍME, ALE TÉŽ SDÍLÍME NABÍDKY PRÁCE A ASISTENCÍ.

NEBOJ NENECHÁME TĚ NAPOSPAS TVÝM VNITŘNÍM SPRATKŮM ČI VYDĚŠENÝM DEVČÁTKŮM. STOJÍME TI V ZÁDECH, PROTOŽE "UČIT" JE PRO NÁS JEDNÍM Z NAŠICH POSLÁNÍ...

Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  

CHCEŠ Z NĚKOHO UDĚLAT PROFÍKA, ALE NEVÍŠ JAKÝM KURZEM?