— KURZY PRO VEŘEJNOST —

MAKE-UP NEMÁ BÝT RUTINOU A ZÁVISLOSTÍ ŽEN, ALE HROU, PÉČÍ A JEJICH VÝSADOU.

VÍTEJ dívko, ženo, maminko i babičko. Moc bychom si přáli, aby kdysi dávno, když byla Tvá maminka mladičká, přišla jiná žena a do všech tajů ženské krásy ji zasvětila. Té krásy, která dělá dobře hlavně právě ženám, jim a jejich záměrům. Tvá máma by pak mohla přijít za Tebou v době Tvého dospívání a vše Ti předat. Nakolik by byl asi život jiný... Teď ale neplakej nad tím, co není a pojďme to spolu dohnat. Ukážeme Ti vše, co umíme a co můžeš jednou zase předávat Ty! Netvrdíme, že si odneseš vše napoprvé, spousta žen se k nám pravidelně vrací. Avšak chceme Ti dopřát možnost se sama rozhodnout, co začneš aplikovat. 

Snažíme se předat opravdu velké množství informací, a proto většinu kurzů neomezujeme časem (musíte-li za nějakým miminkem, hlaste nám to předem, prosím). Kurzy neobsahují pouze rady, ale je to i prostor vymezený na odpočinek, sdílení a ženskou energie. Můžeš být jedna z těch, které odcházejí rozzářené, motivované o sebe pečovat a oproštěné z pout sebekritiky. Moc dobře víme, že tohle už Ti asi slibovali jiní.

SEZÓNA KURZŮ OSOBNÍHO LÍČENÍ BUDE UVEŘEJNĚNA DO NOVÉHO ROKU. Ještě se popereme s následky Covidu. POKUD BY NÁM TEN ZLOBINEC ZNEMOŽNIL KONÁNÍ, ZÁLOHU TI BUĎ VRÁTÍME, NEBO NABÍDNEME NÁHRADU. 

Zatím si povíme o jakém kurzu už můžeš snít:

V roce 2021 Tě pozveme k nám i na 2 dny. Během tohoto víkendu probereme nejen kouzla make-upu a budeme mít i čas opakovat zásadní krůčky, ale též Ti prozradíme triky na úpravu vlasů a péči o ně. Popovídáme si o šatníku, barvách. A pokud budeš chtít, jsi vítaná na večerním mystickém ženském kruhu. Cena kurzu je 6000,- včetně ubytování. Termín odhadujeme na březen, duben a říjen.

Dalším seminářem bude náš BESTSELLER Nejintenzivnější kurz osobního make-upu v ČR. Prostě den nabušený informacemi o make-upu od A do Z. Kompletní základy, pohodová atmosféra, každý krok si prakticky zkusíš a budeš i upozorněna, které se hodí právě pro Tebe! Jen tak mimochodem, pšššššt ! Ale na tento kurzík jezdí i naše kolegyně z kosmetických oborů (a my je moc rádi vidíme.) Naše cena je běžná cena kurzu líčení, avšak čas u nás dostaneš téměř trojnásobný! Cena kurzu je 3500,- a při přihlášce 2 žen spolu je cena 6500,-  další možné slevy jsou pro studentky a maminky na MD.

Třetí variantou, kterou můžeš využít třeba už zítra je KONZULTACE + ÚPRAVA OBOČÍ + KURZ LÍČENÍ OBOČÍ + ŠABLONA NA MÍRU!  Začínáme online konzultací, ať jsem na Tebe ready! A pak se potkáme. Nejprve Ti pomocí henny, obarvení či laminací a dalších úprav vytvořím ideální tvar a zvolím základní odstín obočí. Poté se podíváme na to, jak si ho můžeš doupravovat sama a vytvořím Ti Tvou šablonku na míru. S tou to zvládne opravdu každý! Jakože každý!
           Užijem si cca 2-3h péče + konzultace.    
Cena je 2500,- + doprava (to víš mobilní služby prej můžem). Termín dle domluvy. Na každý seminář platí garance vrácení peněz. Pokud na jeho konci nebudeš mít pocit, že jsi nedostala to, pro co sis přišla.


18. 7. 2021

- Intenzivní kurz osobního líčení -

Přijďte se naučit zdůraznit svou krásu


25. 7. 2021

- Intenzivní kurz osobního líčení -

Přijďte se naučit zdůraznit svou krásu


Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  Pokud se kurz ruší z naší strany nemoc, Covid situace a jiné, zálohu máte jako budget na jakoukoliv jinou službu u nás.

CHCETE DAROVAT KURZ A NEVÍTE KTERÝ? VYUŽIJTE NAŠE DÁRKOVÉ POUKAZY.