— KURZY PRO NADŠENKYNĚ —

MAKE-UP NEMÁ BÝT RUTINOU A ZÁVISLOSTÍ ŽEN, ALE HROU, PÉČÍ A JEJICH VÝSADOU.

VÍTEJ dívko, ženo, maminko i babičko. Moc bychom si přáli, aby kdysi dávno, když byla Tvá maminka mladičká, přišla jiná žena a do všech tajů ženské krásy ji zasvětila. Té krásy, která dělá dobře hlavně právě ženám, jim a jejich záměrům. Tvá máma by pak mohla přijít za Tebou v době Tvého dospívání a vše Ti předat. Nakolik by byl asi život jiný... Teď ale neplakej nad tím, co není a pojďme to spolu dohnat. Ukážeme Ti vše, co umíme a co můžeš jednou zase předávat Ty! Netvrdíme, že si odneseš vše napoprvé, spousta žen se k nám pravidelně vrací. Avšak chceme Ti dopřát možnost se sama rozhodnout, co začneš aplikovat. 

Snažíme se předat opravdu velké množství informací, a proto většinu kurzů neomezujeme časem (musíte-li za nějakým miminkem, hlaste nám to předem, prosím). Kurzy neobsahují pouze rady, ale je to i prostor vymezený na odpočinek, sdílení a ženskou energie. Můžeš být jedna z těch, které odcházejí rozzářené, motivované o sebe pečovat a oproštěné z pout sebekritiky. Moc dobře víme, že tohle už Ti asi slibovali jiní.

Na každý seminář platí garance vrácení peněz. Pokud na jeho konci nebudeš mít pocit, že jsi nedostala to, pro co sis přišla.


AKTUÁLNĚ SE VĚNUJEME INDIVIDUÁLNÍM KURZŮM. 

(TO ZNAMENÁ, ŽE MĚ MÁŠ PRO SEBE U TEBE DOMA)

 PRO JISTOTKU NÁM O SVÉM ZÁJMU DEJ VĚDĚT A NEBO NÁS SLEDUJ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH! 

@ADELAANDELA


Info k zálohám kurzů: záloha je nevratná, pokud svou účast zrušíte alespoň týden před konáním kurzu, je možné ji použít na jiný kurz.  Pokud se kurz ruší z naší strany nemoc, Covid situace a jiné, zálohu máte jako budget na jakoukoliv jinou službu u nás.

CHCETE DAROVAT KURZ A NEVÍTE KTERÝ? VYUŽIJTE NAŠE DÁRKOVÉ POUKAZY.