NAŠE KURZY PRO ROK 2024 

Ať už jsi začátečník, nadšenec nebo zavedený profesionál, 

vždy je co se učit a co zdokonalovat.

Fotografie z kurzů najdete na konci této stránky, stejně jako dárkové poukazy.


- NADCHÁZEJÍCÍ KURZY -

 - MOJE MILÉ! -

Kdo nás zná, ví, že naše semináře jsou ideální kombinací lidského koučingu a vysoké odbornosti. Zakládáme si na tom, že Ti hlavu přecpeme informacemi, a to často i těmi poznatky, které z knih nevyčteš a které přicházejí jen s dlouhodobou praxí.  Zároveň Tě chceme a budeme hýčkat v ryze holčičí a uvolněné atmosféře spojené s výborným jídlem, přírodou a relaxem.


Proč? Protože už víme, že jen když je Ti opravdu příjemně, pak se Ti i lépe učí a nakonec odjíždíš plná inspirace a spokojená. A my věříme, že jako taková se prostě zase ráda vrátíš zpět k nám.


A kdyby Ti ve vzdělání se a zlepšování Tvých dovedností chtěla náhodou bránit Tvoje vlastní hlava a její pochyby, nejistota, předsudky či strach, můžeš se spolehnout na naši podporu a pomoc. Společně si všechny běsy ochočíme a pomůžeme Ti jít a posunout se dál. Právě proto je lektorské a koučovací vzdělání samozřejmou součástí naší kvalifikace.

---

Děkujeme vám všem za důvěru a věrnost v posledních letech i za vaši neutuchající chuť chtít se stále učit něčemu novému.

CHCEŠ DAROVAT KURZ A NEVÍŠ KTERÝ?   VYUŽIJ NAŠE DÁRKOVÉ POUKAZY.   

— NASAJ TROCHU ATMOSFÉRY —

PODÍVEJ SE NA FOTOGRAFIE Z KURZŮ A WORKSHOPŮ