KURZY 2021

Pod tímto textem KLIKNUTÍM ZVOLTE, ZDA HLEDÁTE KURZ PRO VEŘEJNOST (jste klientka) A NEBO PRO PROFESIONÁLA (jste/přejete si být kolega v oboru). Níže objevte fotogalerii pro nasátí trošky atmosféry.


Milé ženy, naši studenti i nováčci. Děkujeme Vám za důvěru a věrnost v předchozích letech, ale i za Vaši vůli se učit. Kdo nás zná, tak ví, že semináře u nás jsou mix koučingu a vysoké odbornosti. Ano, ano... naši značku si stavíme na tom, že Vám hlavu přecpem informacemi (našemu egu i srdci dělá tůůze dobře, když říkáte, že jste se jinde nedozvěděli nikdy tolik. Ach!) a zároveň Vás chceme zblbnout holčičí, uvolněnou atmosférou, jídlem, přírodou a relaxem. Tak nějak víme, že když je Vám vážně hezky a odjíždíte inspirované a evidentně spokojené, tak se prostě zase rády vrátíte.

A kdyby Vám ve vzdělání či pohodě náhodou chtěla zabránit Vaše vlastní hlava (strachy, nejistota aj.) stojíme Vám v zádech a společně ty běsy ochočíme. Lektorské a koučovací základní vzdělání je pro nás samozřejmost.

Na sezónu 2021 pro Vás chystáme řadu nových seminářů.

TERMÍNY SEMINÁŘŮ BUDOU ZVEŘEJNĚNY NA NOVÝ ROK ČI JAKMILE ZACÍTÍME JISTOTU OHLEDNĚ AKTUÁLNÍ ZMATENÉ DOBY. 

Zároveň nabízíme zálohy ze zrušených kurzů z letoška přeměnit na budget u nás. Můžete se tak zrovna rozhodnout, jestli Vás nějaká z našich novinek neláká více!


CHCETE DAROVAT KURZ A NEVÍTE KTERÝ?                                      VYUŽIJTE NAŠE DÁRKOVÉ POUKAZY.                                                                 COVID AKCE: POUKAZY ZAKOUPENÉ NA SEZÓNU 2021 MAJÍ PLATNOST AŽ NA 2022.                                                  STARŠÍ POUKAZY KOUPENÉ NA SEZÓNU 2020 SE PRODLUŽUJÍ NA 2021. 

— NASAJTE TROCHU ATMOSFÉRY —

PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE Z KURZŮ A WORKSHOPŮ