3× Vánoční makeup tip

23.12.2017

Holky! Ženy! Dívky! Vytáhněte trendy sametové šaty, obujte třpytivé botky a nadechněte to! Je to tady! Vánoce roku 2017. Ááááách! 

Já letos dostanu největší dárek svého života, poslední Vánoce ve starém domově a tedy hned po nich domov nový. Sny se totiž plní, obzvlášť o Vánocích... Díky za to.

Vánoční večírky či štědrovečerní večeře? No problem! Jdem hned na to, ještě musím balit dárky ;-)

Rudé rty a jasmínová pleť

Ale pozor! Přestože je nyní trend rozmazaných rtů, zde zůstaňme u klasiky a konturu udělejme ostrou, přesnou. Umělé opálení nechte na jindy, tentokrát za Jasmínku.

Tip: Nezapomeňte, že barva se musí v koutcích rtů potkat, nikdy je nevynechávejte! Toto líčení podtrhněte outfitem tón v tónu, žádné divoké barvy.

Třpytky

Hrajte si! Letošní Vánoce ideálně jen s jednou hračkou. Rozhodla jste se pro třpytky? Dobře, ale jinde na tváři brzděte. V oblečení však můžete ještě trošku zazlobit. Avšak buď kombinace barev a nebo další třpyt. Stačí.

Tip: Zkuste třpytky smíchat s gelem na vlasy a štětcem nanést například na pěšinku vlasů. 

Lahvově zelená

Je prostě úžasná! V interiéru ji miluju s bílou, na tváři s měděnou, karamelovou nebo bordó. Nebojte se zelené. Zelená kouřovka k easy (třeba červenému?) outfitu, zelená do středu víčka nebo pod spodní řasy.

Tip: Vrstvěte! Zelená bude skvělá jen a pouze pokud bude jasné, že jde o zelenou. Zvlášť v umělém večírkovém světle. Takže pokud jste se rozhodly, myslete to vážně a použijte skutečně sytou barvu, abyste byla trendy, ne nemocná.

Krásné Vánoce a díky za důvěru v roce 2017

Anděla