— Blog —

sledujte mě také na Facebooku nebo Instagramu 

Ano, můžete vyrazit na nejbližší kliniku estetické medicíny a za své uspořené peníze si nechat aplikovat elixír mládí. Než se tam vydáte, zkuste pár malých triků, které vám uberou pár let a vyhladí vrásky. Nebudete to bolet, ba naopak, budete si je užívat.

Jeden týden se těšíme z přenádherné pleti a s chutí se oblékneme do barev. V práci chrlíme jeden nápad za druhým, ale dokončovat nám nejde. Další týden uklízíme jak zběsilé a pak bychom nejraději prospaly celý den.

Holky! Ženy! Dívky! Vytáhněte trendy sametové šaty, obujte třpytivé botky a nadechněte to! Je to tady! Vánoce roku 2017. Ááááách!

Svou profesi nazývá visual artist a sama sebe označuje za cestovatelku ve světě krásy, barev, tvarů a umění. Bc. Adéla Anděla Bursová se s námi podělila o své zkušenosti úspěšné vizážistky.

Nevýhoda bio řasenky bude určitě v tom, že každému na benzínce prozradí, že jste plakala...

Odjíždím od Tvého tepla, které se tak přirozeně stává součástí mých hezkých dnů a zároveň poprvé utíkám před nepochopením mezi námi. Ačkoliv hodně důvěřuji upřímné společné konverzaci, rozhodla jsem se Ti napsat dopis.