Spodní prádlo jako tajemství

05.08.2016

"Pokud má žena sladěné spodní prádlo, tak to nejsi ty, kdo chtěl sex."

WOW! Wow..

Tak tuhle větu už mi pár mužů řeklo, neboť u mě není žádným tajemstvím, že většinou prádlo sladěné mám. Rychle jsem si však zmapovala okolí a zjistila, že velké většině žen to vůbec nepřijde důležité. Upřímně řečeno, díky spodnímu prádlu (sebevědomí díky němu získaném) jsem udělala nejednu zkoušku v životě, včetně státnic - jo a mimochodem, ani se nepohnulo!

Prádlo, další z ženských triumfů, nejsladší tajemství patřící jenom Vám a muži s kterým spíte, stejně jako Vaše intimita. Ženské prádlo jako důkaz a projekce Vaší smyslnosti, Vašeho zájmu o svou vlastní smyslnost. A smyslnost je kořením Bohyně. To díky ní se zvedá energie v celém těle při jednomu pohledu z očí do očí kdekoliv, kdykoliv...

Hedvábná košilka v barvě meruňky s tou nejjemnější krajkou je mé dnešní tajemství. Miluji dotek této látky na svém těle. Miluji střih, ve kterém se cítím maximálně pohodlně a mohu Vás přitom ubezpečit, že dnes mě v ní žádný muž neuvidí. Ani zítra. Mám ji pro sebe, pro radost, proto, abych si odpočinula po dvou extrémně náročných dnech téměř bez spánku. Abych se cítila krásná ve chvíli, kdy odpočívám.

Věřím, že krásné prádlo se může stát sladkým tajemstvím, které dodává ženě na sebevědomí. Jedna má klientka mi vyprávěla, že ve chvíli, kdy začala věnovat pozornost svému prádlu, začala s mnohem větším nadhledem přijímat špatné nálady svého šéfa. "Kdybys mě viděl svlečenou, rozhodně bys ječel míň", říkávala si a tiše se usmívala sama pro sebe. Mé prádlo, mé kalhotky, podprsenky, korzety a punčošky, na mě působí také tak. Nemám problém odejít ven v teplákách či roztrhaných džínách. Avšak pod nimi musí být poklad. Můj. Tajný. Ten, co se jen tak neukazuje. Ten, co zásadně nevylézá a nekřičí po ulici: "Heeej, tahle holka má na sobě kalhotky!" kdyby si náhodou někdo myslel, že třeba ne.

Vyber si barvy

Mít sladěné prádlo se stává mnohem jednodušším úkolem, když se prostě rozhodnete, které barvy prádla budete nosit. Není potřeba, aby byly stejné krajky. Postačí, že máte k černé podprsence černé kalhotky. Co se mě týče, mé priority jsou bílá, černá a rudá (tj. konkrétní odstín červené). Mám však ještě několik jinak barevných sad pro zvláštní příležitosti. Většinou jsou v poměru jedna podprsenka a alespoň troje ladící kalhotky. Pokud si kupuji nový set a troje kalhotky jsou momentálně luxus, který si nemohu dovolit, tak podprsenku vůbec nekupuji. Odmítám vlastnit sice pěkný kousek, ale nenositelný. Samozřejmostí pro každou z nás by měla být ještě sada bezešvá v tělové barvě pod transparentnější kousky našeho šatníku.

Tajemství má být přece tajné

Čas od času je i lehce vykukující krajka podprsenky sexy, může dokonce dotvořit výstřih jednoduchých šatů, zajímavě řešená ramínka zase mohou ozdobit záda, občas i odhalující lem kalhotek může dodat šmrnc boyfriend potrhaným džínám. Ale u mě osobně je toto spíše náhoda, nebo velmi ojedinělý jev. Prádlo má být úžasné, příjemné a tajné. Je to tajemství maximálně dvou lidí (u matek třeba ještě pár dětí). Kalhotky do půlky beder, podprsenky ve výstřihu zad a mnoho dalších zkrátka působí lacině a podbízivě. Věřím, že většina z nás se umí zamyslet nad tím, kdy je vhodné něco ukázat. To, zda jsou kalhotky francouzské či tanga, by měli muži vždy zjistit až doma.

Je mi v tom úžasně

Prosím pěkně. Já tu píšu článek o úžasném prádle. Nikoliv o plastových škrábajících krajkách, nesedících střizích a neprodyšných materiálech!!! Pokud některá máte po dobu čtení v hlavě argument - Já se chci cítit pohodlně - tak myslíte na jiné prádlo než já. Žádné prádlo totiž není ani sexy ani úžasné, když je Vám v něm blbě! Naopak dnes seženete tolik plyšových mikin na spaní, jemných kalhot na doma, bavlněných a přesto krásných triček do postele, dámských trenek a dalších úžasností, že nevidím důvod, proč bych během své menstruace, chřipky či domácího lenošení, měla mít na sobě něco, za co se stydím. A nebojte, prát se to dá také bez problémů. Ideálně v ochranné síťce na praní s trochou dětského šampónu a bez aviváže.

O ceně není řeč

Na to pořídit si tři sety pěkného prádla má každá z nás. Ujasněte si, které barvy a střihy chcete vlastnit a postupně se dopracujte k šuplíku, kde jeden týden saháte do jedné barvy, druhý týden do jiné. A vždy když přijdou slevy, naběhněte ulovit si pár dalších nových kousků. Odolejte pokušení koupit si módní výstřelek, když nemůžete dokoupit celou sadu. Příběh o květované podprsence a bavlněných kalhotkách s nápisem "Monday" totiž známe všechny. Ale tenhle příběh spíše pracuje proti nám, než pro nás...

Autorka: Bc. Adéla Anděla Bursová