KURZ ZOMBIE FILMOVÉ MASKY 

Jakub Gründler & Adéla Anděla Bursová

22.-26.7. 2024


Naučíme Tě spolu s kolegou Jakubem Gründlerem vyrobit zombie masky ve filmový kvalitě od A do Z - no prostě všechno, co potřebuješ vědět a umět. Všichni si z nich sednou na zadek!

Chceš se naučit vyrobit zombie masku ve filmový kvalitě od začátku do konce? Pak je tenhle kurz přesně pro Tebe! S kolegou a hlavním lektorem Jakubem Gründlerem jsme si pro Tebe připravili nabitý program na 5 dní, během kterého se naučíš vytvořit odlitek obličeje - od odlití modelovacího kopyta, přes modelování, vytvoření formy, odlití masky, až po aplikaci a barvení masky. No prostě všechno to, co potřebuješ vědět a umět k tomu, abys mohl/a tvořit u filmu nebo mít dokonalou zombie masku.

Výsledkem bude Tvoje vlastní zombie maska, kterou si nalíčíš a nafotíš. Bude to Tvoje autorské dílo, které budeš moct sdílet všude na sociálních sítích a všichni si z ní sednou na zadek.

- PRO KOHO JE KURZ URČEN -

Pro všechny, kteří už něco umí a chtějí umět víc. Ať už děláš cosplay nebo chceš k filmu. Tohle prostě nemůžeš skipnout.

Kapacita je max 8 lidí.

- CENA -

Cena kurzu je 39 950 Kč (včetně DPH) v ceně máš všechno - materiál, pomůcky, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. 

Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek.

- KDY -

Zapiš si do diáře datum 22.-26.7. 2024

- KDE -

Březinka 29, 294 25 Bělá pod Bezdězem - Březinka, Česko

GPS: 50.4766717N, 14.7780714E

- FB UDÁLOST -

KLIKNI TADY

- FOTOGALERIE -