— Intenzivní kurz osobního líčení —

  • Chcete využít potenciál a zdůraznit krásu své tváře?
  • Chcete se umět nalíčit jako kdyby vás líčil profesionál?

Zažijte odpočinkově-intenzivní den v příjemném prostředí, kde se naučíte, jak být nejen krásná, ale i třeba autoritativní či naopak naslouchající :)

OBSAH KURZU

Co budeme probírat a čemu se budeme věnovat? Vezmeme to od začátku do konce.

Příprava - podkladové báze - makeup a jeho výběr - techniky nanášení - tvářenka - rozjasnění - kruhy pod očima - líčení očí (kouřové, stínované) - obočí - rty - složení kosmetiky.

Kurz je pravidelně prokládán relaxovací přednáškovou či prožitkovou pauzou, aby byl proces výuky co nejoptimálnější a hezky jsme vystačili s energií i nadšením.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Pro všechny ženy i dívky, dokonce i pro profesionály, kteří mají zájem si projít techniky makeupu od hygieny po profi techniky. Každý krok je vysvětlen, předveden, poté si ho zkusíte a my zkontrolujeme, že jste všemu porozuměli. Pokud ne, mé milé asistentky si k vám rády sednou a najdou slova, kterými vše lépe vysvětlí.

Na kurzu jsou vítané i začínající vizážistky, kadeřnice či kosmetičky a stejně jako ostatním ženám, nabízíme i jim garanci vrácení peněz pokud by s kurzem nebyly spokojené.  

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

KDY:    21. 11. 2021; 23. 1. 2022; 20. 2. 2022; 3. 4. 2022

KDE:  Březinka 29, 294 21 Bělá pod Bezdězem 

        


CENA KURZU

Cena kurzu v Březince je 3 400 Kč (včetně DPH), v Praze 3 500 Kč, v Bratislavě 130 €/

Vaše přihlášení je platné po vyplnění přihlášky a úhradě zálohy ve výši 1 400 Kč

Naše cena je běžná cena kurzu líčení, avšak čas u nás dostaneš téměř trojnásobný! Cena kurzu je 3 400,- a při přihlášce 2 žen spolu je cena 6 500,- další možné slevy jsou pro studentky a maminky na MD.

KDO VÁS KURZEM PROVEDE

Mistryně ČR v makeupu Bc. Adéla Anděla Bursová, stylistka původní sestavy CHINASKI, ATMO music aj., spoluautorka několika knih, 5. na mistrovství světa v makeupu 2018, 2. na mistrovství světa 2019, ambasadorka značky DINAIR... a můj team.

CO S SEBOU

Vezměte si vše, co máte: líčidla, štětce, odličování a zrcadlo. Co nemáte, zapůjčíme :-) Jakékoliv nové produkty doporučujeme nakoupit až po kurzu!

Na kurzu bude možnost vyzkoušet a zakoupit profi produkty bio kosmetiky Couleur Caramel a některé základní štětce.

BONUS!

Pro ty nejnáročnější z Vás! Poprvé ukážeme Airbrush systém na doma. Předvedeme vám triky jak na něj a na kurzu nabídneme jen vám jednorázovou exkluzivní slevu 20 % (máme ji jako jediní v ČR!). Tajemství top vizážistů už bude i vaše...