— Fotogalerie z kurzů a atrakcí —

Objednejte si mé služby

— Jak se na kurzech líbilo? —

Děkuji všem za reference :) Těším se s vámi i příště!

Světlana Bendíková

Teorie barev

"Chtěla bych se s vámi podělit o nezapomenutelný zážitek s nejlepší lektorkou vizážistiky a nejen vizážistiky, kterou znám. Včerejší kurz o barvičkách mi dal hodně a vidím teď svět opravdu v jiných barvách ;) Vřele doporučuji!!!! Březinka je pohádkové místo.

Andělko, moc děkuji a vím, že se uvidíme na spoustě tvých dalších kurzů, protože to stálo za to :) 10 hodin ve vlaku není žádná překážka."

Pavlína Prausová

Teorie barev

"Úžasný kurz. Opravdu začnete vidět svět jinými barvami. Překvapilo mě, jak jsem okamžitě začala o všech barvách přemýšlet , ať už se to týká módy, interiéru, líčení... Pekelně mi zaměstnal oči, pořádně bolely, ale stálo to za to! Moc doporučuji!"

Lena

"Milá Andělko, myslela jsem si, že jako kosmetička vím o líčení vše. Dnes, po tvém kurzu mám však pocit, že jsem teoreticky věděla jen trochu a jako žena jsem se až dnes dozvěděla to, co jednou předám své dceři. Tvá slova se u nás budou dědit :-) Dej vědět až bude další kurz."

Alžběta Zolal

Teorie barev

"Moc děkuji za tento kurz. Musím říct, že mi docela spadla brada, jak je svět hned barevnější. Sice jsem jela domů za tmy, ale u každé barvy jsem přemýšlela zda je lomená, saturovaná, teplá nebo studená.  Jsem moc ráda, že jsem na kurzu byla, a všem ho doporučuji. Prostředí bylo jako vždy úžasné, milé a přátelské. Díky."