ART IN MAKE-UP 

19.-22.8. 2024

V tomhle kurzu Tě naučím úplně všechno, co potřebuješ ke zvládnutí vytvoření dokonalé vizáže. 

Máš občas pocit, že tápeš v kombinacích barev při líčení? Pořád moc nechápeš podtóny pleti? Předstíráš, že víš, co je broskvová či pařížská modř? Chceš umět realizovat vlastní kreativní nápady? Máme pro Tebe kurz, který Ti vysvětlí to, o čem sis myslela, že je jen dar vyvolených. 

Barevná teorie, kontrasty, harmonie, kompozice, rytmus kompozicí, práce s hloubkou a s netradičním materiálem. Povídat si budeme i o tom, jak se tvoří originální nápady a jak pracovat s inspirací.

Čekají na Tebe tři dny teorie a cvičení, očekávej olejovky (ne ty rybičky!), kreslení, zkoušení si, popsaný blog a pravou hemisféru ve varu. 

Čtvrtý den vytvoříš svoje umělecké dílo na modelce. A Tvoji tvorbu rovnou vyfotí profesionální fotografka Edita Bízová, od které si odneseš i super fotky do portfolia.

Posuň svojí tvorbu na novou úroveň!

- PRO KOHO JE KURZ URČEN -

Jsi vizážistka a chceš svoji tvorbu posunout dál, baví Tě make-up a všechno kolem něj, ale máš pocit, že narážíš na nějaký strop a nedokážeš se sama posunout? Tenhle kurz je přesně pro Tebe!

- CO TĚ ČEKÁ? -

- **Krytí tetování:  Naučíš se techniky, jak efektivně zakrýt tetování pro různé příležitosti.

- **Používat správné výrazy a názvy: tón, podtón, doplňková barva, proporční kontrast, rytmus, rumělková aj. Budeš mluvit jazykem umělců.

- **Výběr očních stínů: Dozvíš se, jak vybírat oční stíny, které zintenzivní výraz Tvých očí.

- **Povědomí o podtónu pleti: Poznáš, jak rozpoznat podtóny pleti a jak toto poznání využít ve svůj prospěch při volbě make-upu, tvářenky aj.

- **Kombinování barev: Naučíš se, jak kombinovat barvy tak, aby ladily a doplňovaly Tvůj celkový vzhled.

- **Psychologie barev: Každá barva má svůj negativní a pozitivní vibe, dle toho, jak ji použiješ.

- **Smysl pro kompozici fotky, účesů a make-upu: Objasníme, jak vnímat a tvořit harmonickou kompozici a co pro nás může udělat zlatý řez.

- **Porozumění boho účesům: Přijďte na to, co chybělo Tvým boho účesům a jak tyto chyby napravit.

- **Výběr šperků: Ukážeme Ti, jak vybrat šperky, které nejlépe doplní a zdůrazní Tvoji vizáž. Jak z hlediska barvy, tak tvaru.

Tento kurz Tě vybaví všemi potřebnými dovednostmi pro dokonalou vizáž, které Tě nikdo jiný v ČR neučí!

Kapacita kurzu je max 8 lidí.


- CENA -

Cena kurzu je 13 320,- Kč, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. V ceně není jídlo, to vychází 500,- na den. 

Na kurzu budeš potřebovat vlastní modelku, nebo si ji můžeš zaplatit od nás za 500/den.


- KDE -

Březinka 29, 294 25 Bělá pod Bezdězem


- KDE -

Piš si do diáře datum: 19.-22.8. 2024


- FB UDÁLOST -

KLIKEJ TADY