APLIKACE A BARVENÍ SILIKONOVÉ PROTETIKY A PROBONDO PROTETIKY 

Jakub Gründler & Adéla Anděla Bursová

29.-31.7. 2024


Chceš se naučit, jak pracovat s jizvami, krví a protetikou? Naučíme Tě s kolegou Jakubem Gründlerem všem těmhle superschopnostem pro práci u filmu!

Chceš se pro svoji práci naučit pracovat s protetikou? Umět dokonale aplikovat jizvy a perfektně je barvit a sladit přechody do kůže? Přesně pro Tebe je tenhle kurz. Spolu s kolegou a hlavním lektorem Jakubem Gründlerem Ti ukážeme všechno, co umíme!

Nenech si ujet vlak a nauč se to, co potřebuješ nutně vědět pro práci u filmu. SFX - To, co bylo dřív považované za superschopnost se dnes stává u filmu samozřejmostí. Na tomhle kurzu se naučíš pracovat s hotovou protetikou, dokonale zmákneš správné barvení a přechody do kůže. Naučíš se záchranné techniky, budeš pracovat s krví a budeš připraven/a na práci u filmu.

- PRO KOHO JE KURZ URČEN -

Pro všechny, kteří už něco umí a chtějí umět víc. Protetika, barevné přechody, práce s krví. Tohle prostě potřebuješ.

Kapacita je max 8 lidí.

- CENA -

Cena kurzu je 15.000,- Kč (včetně DPH) a v ceně máš všechno - materiál, pomůcky, ubytování ve společné místnosti v místě konání kurzu. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3. Chceš vlastní překlad kurzu do angličtiny? Můžeš ho mít za drobný příplatek.

Na kurzu budeš potřebovat vlastního modela, nebo můžeš pracovat v páru s dalším účastníkem.

- KDE -

Březinka 29, 294 25 Bělá pod Bezdězem


- KDY -

Piš si do diáře datum: 29.-31.7. 2024

- FB UDÁLOST -

KLIKEJ TADY


DÁRKOVÉ POUKAZY

Tady můžeš udělat radost sobě, nebo někomu jinému :-)