Znovuzrození kreativní duše

Máš pocit že jsi neustále tlačená do výkonu, kreativity a postupně ti dochází nápady? Chceš se naučit líp pracovat s vlastní kreativitou a míň řešit konkurenci? Máš pocit, že ti někde utíkají peníze a brzo ti vybouchne hlava? Zažila jsem vyhoření a vím úplně přesně, jaké to je. Nenech se dohnat do tohohle průšvihu a doraž za náma na kurz, kterej je přesně pro Tebe.

Zaměříme se na výtvarná cvičení, rozvoj kreativity, budeme řešit barevné harmonie, kontrasty, kompozici.. ale hlavně na Tebe a to, co blokuje právě Tvoji kreativitu.

Řešit budeme i vztah k penězům a to, proč jich možná máš míň, než by sis zasloužila.

Speciální host kurzu bude TOP český psychiatr Radkin Honzák, který s námi bude řešit jak předejít vyhoření, jak ho poznat i jak z něj ven.

Neboj se proto, že by ses během tohohle víkendu flákala, je na tebe nachystaný tým lidí, díky kterým si sice odpočineš, ale zároveň tě kreativně dobijí a posunou na další level. Přesně tam, kam patříš.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny kreativce, kteří mají pocit, že se zasekli a nedosahují svého potenciálu. Ať už jsi vizážistka, kadeřnice, nehtařka, nebo fotografka, jsme tu pro Tebe.

Kapacita je 25 lidí.

KDY? 17-20.6 na Skalce u Doks

CENA
Cena kurzu je 7 600 Kč (včetně DPH) + ubytování a strava cca 1200,-/den za oboje. Kurz si můžeš pořídit i na splátky. Záloha je 1/3.
KDO KURZEM PROVÁZÍ:
Kurzem Vás provede vícemistr světa v makeupu Bc. Adéla Anděla Bursová, stylistka původní sestavy CHINASKI, ATMO music aj., spoluautorka několika knih, 5. na mistrovství světa v makeupu 2018, ambasadorka značky DINAIR.

Speciální host je Radkin Honzák, TOP český psychiatr